مراقب بچه های جوان باشید ، مقاله زیر حاوی است تباه کننده برای اولین بار در فصل 2 The Mandalorian.

نمایش سریال از ماندالوریایی با یک کلیفانگر بزرگ – معرفی تعجب آور کودک (با بازی Baby Yoda) به پایان رسید. بینندگان با دقت باید تصور می کردند که این سریال با یک سورپرایز مشابه برای فصل 2 در دیزنی + بازمی گردد.

ناامید نشد شایعات بین فصلی نشان داد که Temuera Morrison در قسمت های آینده نمایش خواهد یافت ماندالوریایی موریسون در این فیلم نقش جانگو فت ، پدر بوبا فت را بازی کرد جنگ ستارگان پیش درآمد ، و هنگامی که فیلم های اصلی در سال 2004 مجدداً روی دی وی دی منتشر شد ، موریسون گفتگوی اصلی Boba Fett را دوباره ضبط کرد. همچنین موضوع یک شخصیت مرموز وجود داشت که فقط در قسمت پنجم از زانو به پایین دیده می شد ماندالوریایی فصل 1 ، “Gunslinger”. چکمه های آن شخصیت به طرز مشکوکی شبیه Boba Fett بود.

بنابراین ، بعد از همه اینها ، آیا بابا فت در آنجا حاضر شد ماندالوریایی پریمیر فصل 2؟

شاید؟ شاید؟ حداقل ، Temuera Morrison قطعاً چنین کرد. در صحنه آخر اپیزود ، یک چهره پوشیده نظاره گر ماندالوریایی است که صحنه نبرد شدیدی را با یک اژدهای krayt ترک می کند. ناظر اسرارآمیز چرخیده و به طرف دوربین می رود و فاش می کند که موریسون است.

اما موریسون کی بازی می کند؟ از آنجا که بوبا فت از نظر فنی یک کلون جنگو فت است ، ممکن است او بتواند یک کلون دیگر از جانگو را بازی کند. (بیپی فت؟) اگر می خواهید بیننده هایی را که انتظار بازگشت موریسون را دارند غافلگیر کنید ، و تصور کنید که این به معنای بازگشت بابا فت نیز باشد ، این می تواند راهی باشد.

محتمل ترین پاسخ – به ویژه با توجه به این ماندالوریایی طرح اپیزود – این است که این واقعاً بوبا فت است ، به گونه ای معجزه آسا از برخورد آشکارا مهلک خود با گودال Sarlacc در بازگشت جدی. واضح است که زره های بابا فت زنده مانده بودند. در طول این قسمت ، مدتها قبل از ظهور موریسون ، ظاهر می شود.

ماندو دوباره به Tattooine می رسد و به دنبال ماندالوریایی دیگری می رود که معتقد است می تواند به او کمک کند تا بقیه مسابقه کودک را ردیابی کند. در عوض ، فردی را پیدا می کند به نام کوب وانت ، با بازی تیموتی اولیفانت ، که مارشال یک پاسگاه از راه دور به نام Mos Pelgo است. وانت می گوید که او زره پوش را از برخی جاواها خریداری کرده است. بعداً ، در یک بازگشت به عقب ، توضیح داد که پس از سقوط امپراتوری ، برده داران مس پلو را تسخیر کردند. وانت فرار کرد و روزها در میان دسر پرسه زد ، تا اینکه توسط برخی از جاواس پیدا شد. خوشبختانه ، وانت با ظرفی از بلورهای سیلیکاکس فرار کرده بود – که توانست با خرید زره های Boba Fett به Jawas مبادله کند.

مطلب پیشنهادی  نتفلیکس اکنون ارزش بیشتری از دیزنی دارد

داستان راحت و شاید کمی ماهی است ، اما اجازه دهید آن را به ارزش صوری بپذیریم. اگر واقعیت داشته باشد ، ما نمی دانیم چگونه زره پوش Boba Fett آن را از گودال Sarlacc خارج کرده و به حمل و نقل Jawa تبدیل کرده است. طرح اصلی این قسمت یک سرنخ بالقوه را ارائه می دهد – همراه با آنچه می تواند پیش بینی کند که چگونه فت موفق شد زنده بماند و توسط یک سوراخ عظیم در زمین با دندان خورده شود.

بعد از اینکه ماندو وانت را پیدا کرد ، آنها با یک توافق معامله ای پایان می یابند: ماندو موافقت می کند تا به او کمک کند تا در ازای دریافت زره پوش بابا فت ، اژدهای عظیم الجثه krayt را که Mos Pelgo را تهدید می کند ، بکشد. آنها با برخی از Tusken Raiders همکاری می کنند و طرحی را طراحی می کنند که در آن اژدها را به دام مواد منفجره که در شن و ماسه دفن شده اند فریب دهند. اما اژدها از انفجار جان سالم به در برد و ماندو راه حل دیگری را بداهه گفت: او اجازه می دهد با یک ماده منفجره بیشتر توسط اژدهای krayt خورده شود. سپس او با استفاده از جت پک و تفنگ بلاستر خود قبل از انفجار مواد منفجره از دست موجود فرار می کند و اژدهای krayt را می کشد.

به عبارت دیگر ، زره پوش ماندالوریا به اندازه کافی قوی است که می تواند کسی را از هرگونه آب گوارشی وحشتناک درون اژدهای krayt محافظت کند – این بدان معنی است که همچنین به اندازه کافی قوی است که از آب گوارشی وحشتناک درون گودال sarlacc زنده می ماند. ما دقیقاً نمی دانیم که چگونه بوبا فت بیرون آمد – یا چگونه زره پوش خود را از دست داد – اما پس از آن داستان ، این یا ابتکاری ترین شاه ماهی قرمز است که تاکنون ابداع شده است یا بسیار سوال برانگیز است اگر موریسون نبود بازی بابا فت.

ما یکی از این جمعه ها را خواهیم فهمید ، The Mandalorian Season 2 در + دیزنی ادامه دارد.

گالری – ماندالوریایی پوسترهای فصل 2 از سراسر جهان: