در Netflix’s هابی هالووین، آدام سندلر در نقش Hubie Dubois ، یک طرفدار محلی هالووین بازی می کند که سالم ماساچوست را در شب هالووین با نظارت بر ساکنانش ایمن نگه می دارد. از قضا ، هوبی از افتادن یک کلاه مبهوت می شود. او عاشق هالووین است ، اما از بیت همزمان آن ترسیده است. همانطور که مشخص شد ، این ویژگی شخصیت فقط یک کنجکاوی اضافه شده برای حداکثر شوخ طبعی نیست. در مصاحبه اخیر با Polygon، سندلر به اشتراک گذاشت که او همچنین به عنوان یک گربه ترسناک بونافید شناخته می شود:

در زندگی واقعی ، خیلی راحت می ترسم. وقتی به خانه می آیم و چراغ ها خاموش است ، هیجان زده نیستم ، این را دوست ندارم. [laughs] من همسرم را به آنجا هل می دهم ، می روم ، … چه خبر است؟ بیا ، بیا ، آشپزخانه را بررسی کن.

برای یک بازیگر غیر معمول نیست که عناصری از خودش را برای یک نقش سینمایی بیاورد. اما سندلر آنقدر درگیر کار ساخت شخصیت های شخصی خود است که به احتمال زیاد تصمیم گرفته است مجموعه ای از شخصیت خودش را به هبی دوبوئیز اضافه کند. سندلر با همکاری همکار مكرر تیم هرلیحی فیلمنامه را نوشت ، بنابراین شانس زیادی وجود دارد كه سندلر هنگام نوشتن صحنه های هوبی كلیست بودن خود را كانالیزه كند.

مطلب پیشنهادی  "تنه" کریستوفر نولان دوباره به عقب رانده شد

در حالی که هابی هالووین به عنوان یک کمدی ترسناک معرفی شده است ، واقعاً ترسناک نیست. ترس ها برای خندیدن بازی می شود و شخصیت ها همانطور که تصور می کنید مسخره هستند. هر زمان که Hubie در حال ترساندن بژزوس از صداقت است ، احساس صداقت احساسی ساندلر را به خاطر بسپارید. سندلر حتی در یک کمدی مضراب چوبی ، حقیقت خود را زندگی می کند.

گالری – پوسترهای فیلم Adam Sandler با همان چهره: