دروغ نیست ، درست یا غیر از این است: آرنولد شوارتزنگر به Netflix می آید.

پس از ماه ها شایعه که Skydance در حال ساخت یک مجموعه تلویزیونی برای این مجموعه است نابود کننده ستاره و فرماندار سابق کالیفرنیا ، هالیوود ریپورتر می گوید این پروژه در Netflix قرار گرفت. سرویس پخش “از چندین رسانه دیگر برای سریال جهانی ماجراجویی جاسوسی از تلویزیون Skydance و خالق نیک سانتورا پیشی گرفت. این نمایش “با محوریت پدر (شوارتزنگر) و دختر (مونیکا باربارو) ساخته خواهد شد.”

سانتورا قبلاً در نمایش هایی مانند اینها کار می کرد سوپرانوها، فرار از زندان، و عقرب، که اخیراً چهار دوره اجرا در CBS را به پایان رسانده است. باربارو نقش های اصلی را بازی می کرد پلیس خوب و غیر واقعی، و همچنین در آینده نشان داده خواهد شد توپ برتر: ماوریک.

برای شوارتزنگر ، این اولین نقش منظم وی در یک مجموعه تلویزیونی تخیلی خواهد بود. او قبلا میزبان یک فصل از شاگرد مشهور جدید، و صدا را برای یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن به نام صدا فراهم می کند مهد کودک ابرقهرمان که در ابتدا توسط استن لی قبل از فوت در سال 2018 توسعه داده شد.

مطلب پیشنهادی  "زن شگفت انگیز 1984" به تعویق افتاد

مفهوم جاسوسان پدر / دختر مبهم نشان می دهد دروغ های واقعی، کمدی جاسوسی شوارتزنگر در سال 1994 که شخصیت وی برای سیا کار می کند ، بدون اینکه همسرش از همسرش مطلع باشد – که سپس به ماجراجویی کشیده می شود که می تواند سرنوشت جهان را رقم بزند. چندین اخیر شوارتزنگر نیز پدران و دخترانشان را شامل شده است مگی، در مورد مردی که باید تصمیم بگیرد که کودک خود را پس از گاز گرفتن توسط یک انسان زامبی بکشد یا نه ، و ترمیناتور جنسیس، جایی که ربات T-800 وی به عنوان پدر و مادر جایگزین سارا کانر جوان تبدیل می شود.

در مجموع ، برای Netflix یک سریال جذاب به نظر می رسد. امیدواریم که به زودی گرد هم بیاید.

گالری – هر فیلم شوارتزنگر ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: