تاکنون هیچ فیلم پرفروش جدیدی در سینماها پخش نشده است اکتبر نوامبر کریسمس (شاید؟) ، سالن های سینمایی که برای باز ماندن انتخاب می کنند باید با آنچه که به نمایش می گذارند خلاقیت به خرج دهند. بسیاری از زنجیره های نمایش کلاسیک مانند مهاجمان کشتی گمشده، جنگ ستارگان، و Hocus Pocusاما این فیلم ها عناوین قدیمی تری هستند.

در هفته های اخیر ، طرفداران اقتباس فیلم اخیر از آلیتا: نبرد فرشته سر و صدا برای دیدن فیلم محبوب خود را دوباره بر روی صفحه نمایش بزرگ. (اگر هرگز با گروهی روبرو نشده اید که خود را “#AlitaArmy” آنلاین می نامند ، می توانند یک گروه مشتاق باشند.) به نظر می رسد هفته های توییت های هشتگ شده آنها کار کرده است. آلیتا اواخر این ماه در حال اجرا برای دومین بار در صفحه بزرگ است.

آلیتا تهیه کننده و نویسنده مشترک جیمز کامرون این خبر را در توییتر جشن گرفت و با اتلاف وقت خود از برنامه شلوغ خود ، با ایجاد چهار دنباله دیگر برای آنها ، ارتش # آواتار را خوشحال کرد:

مطلب پیشنهادی  "سخت بمیر" برگشته است؟ تبلیغات جدید بازگشت مک مک کلین را تحریک می کند

رابرت رودریگز کارگردان همچنین در مورد این خبر به وجد آمد:

آلیتا در ژانویه سال 2019 برای بررسی های مناسب و گیشه افتتاح شد ، و به سرعت یک مخاطب آنلاین و فداکار پیدا کرد ، که همچنان با صدای بلند بر طبل ضرب و شتم برای دنباله ای که در بازی آخر فیلم اصلی مورد تمسخر قرار گرفت ، ادامه داد. این هنوز محقق نشده است ، اما اگر آلیتا دنیا را شوکه می کند و در اکران مجدد تئاتر به یک ضربه عظیم تبدیل می شود ، چه کسی می داند؟ شاید فاکس شروع به این باور کند 2 Battle 2 Angel ایده خوبی است

به دنبال آلیتا: نبرد فرشته در تاریخ 30 اکتبر به یک تئاتر در نزدیکی شما (با فرض باز بودن) بازگردید.

گالری – بهترین شخصیت های CGI در تاریخ فیلم: