در یک پیچ و تاب عجیب و غریب ، شان کانری و الکس تربک فقط با فاصله هشت روز ، در تاریخ 31 اکتبر و 8 نوامبر درگذشتند. در زندگی واقعی ، آنها هیچ ارتباطی نداشتند ، اما شنبه شب زنده آنها دشمنان قسم خورده یکی از محبوب ترین طرح های تکراری نمایش ، “خطر مشهور!” در یک قسمت پس از قسمت دیگر ، الکس تربک که همیشه از او دلخور است ، ساده ترین س questionsالاتی را که می توان برای مجموعه ای از ستاره های فیلم فوق العاده گنگ ، از جمله شان کانری با دهان ناپاک ، با بازی دارل هاموند ، ارائه داد.

گرچه افراد مشهور معمولاً شوخی می کردند ، Ferrell’s Trebek همیشه کمی از روح واقعی خود کوتاه بود. بنابراین تربک واقعی چه فکری کرد SNLتفسیر؟ استیو هیگینز ، مردی که برای اولین بار ایده “خطر مشهور!” طرح در حالی که او نویسنده بود SNL، یک ستون مهمان را نوشت تنوع در مورد چگونگی شروع طرحها و محبوبیت آنها و او فاش کرد که تربک یکی از طرفداران بزرگ حقه بازی است:

تربك به لورن گفت كه او عاشق طرح است. من همیشه از این بابت بسیار خوشحال بودم. اگر فکر می کرد چیزی جز عشق است ، وحشتناک بود. اگر چیزی را دوست نداشته باشید ، واقعاً نمی توانید هجو کنید ، وگرنه این فقط بد است. عادی [Macdonald] و من قبلاً Jeopardy بازی می کردم! در دفتر کارش. این فقط یکی از مواردی است که خیر محض است.

هیگینز اولین پیشنهاد خود را به همسرش اعتبار می دهد خطر! در حالی که آنها به تماشای واقعی می پرداختند ، خطر مشهور! – افراد مشهور بسیار ضعیف عمل می کردند ، او فکر کرد که یک نسخه طرح می تواند خنده دار باشد. هیگینز اولین كتاب را با آدام مك كی و سپس با دیگر نویسندگان در طول دوره تصدی خود با نمایش نوشت.

مطلب پیشنهادی  قاضی در برابر سینماهای NJ جنجالی می کند که خواستار بازگشایی هستند

در ستون ، هیگینز Trebek را “احتمالاً بهترین میزبان نمایش بازی در تاریخ میزبان نمایش بازی” می داند. در مورد خود طرح ها ، هیگینز می گوید که آنها “بهترین کاری هستند که من تاکنون انجام داده ام.” یک نوشیدنی قوی را به الکس تربک و شان کانری بزرگ کنید و از بهترین “خطر مشهور!” لذت ببرید. طرح از SNL در زیر:

گالری – هر فیلم SNL از بدترین تا بهترین رتبه بندی شده است: