گربه ها چه بسا در انتهای نمودارهای جعبه آفیس مانند یک موی موی داخل سطل زباله فرو رفته باشد ، اما هنوز به فروش Blu-ray امیدوار هستید ، درست است؟ به خصوص هنگامی که نسخه Blu-ray شامل “سرویس ویدیویی توصیفی” است ، که در آن صدای زن خودکار هر آنچه را که در صفحه اتفاق می افتد را در زمان واقعی انتقال می دهد. توضیحات صوتی یک ویژگی عالی برای DVD و Blu-ray است. این در ایجاد یک تجربه همهجانبه فیلم برای افراد کم بینا مؤثر است. اما برای گربه ها ، این ویژگی به عنوان جالب ترین راه برای تماشای مجدد این هیولاها با دوستان خود دو برابر است:

“صدا زیر یک میز ناهار خوری ، گربه ها سوسک های کوچک و زنانه را با پاشنه بلند تماشا می کنند و به صورت خطوط روی تیرهای چوبی می رقصند.” “بسیاری از پرش ها پا به پای میز می روند.” چشمان خود را ببندید و به آن کلمات گوش می دهید ، صحنه ذهنی که به وجود آمده است واقعاً وحشتناک است. اما بعد از آن ، دوباره صحنه نمایش واقعی روی صفحه نمایش داده می شود. از این مزخرفات ، فقط می توان توصیف های شکنجه آور “The Rum Tum Tugger” و نزول سقف دراماتیک تیلور سویفت را در طول “Macavity” تصور کرد.

مطلب پیشنهادی  "Chilling Adventures Sabrina" توسط Netflix لغو شد

گربه ها فیلم Blu-ray هفته گذشته اکران شد و دور دیگری از مهربانی را برای آتش سوزی که در اطراف فیلم رشد کرده است اضافه کرد. توضیحات جایزه تام هوپر بینش خیره کننده ای از روند خلاقانه فیلم را نشان می دهد ، از جمله تصمیم گرفتن کودکان در موش های انسان شناسی. به گفته هوپر ، این Rebel Wilson بود که در این ایده نقش داشت. خوش آمدید ، گربه اکنون از کیسه خارج نیست.

گالری – نامزدهای بدتر از همه زمان ها: