می توان باور به گرداب زمان معروف به 2020 را سخت کرد اما فقط چند ماه پیش بود که دیزنی ارسال کرد منجمد II برای کمک به خانواده ها در مواجهه با استرس فاصله های اجتماعی و قرنطینه ، به دیزنی + بیایید. اما در اینجا ما در نیمه ماه مه هستیم و خیلی کم تغییر کرده است. بیشتر ما هنوز در داخل گیر کرده ایم. می خواهیم مدتی کنار بیاییم. و فقط چند بار می توانید تماشا کنید منجمد II حداقل این همان چیزی است که من وقتی فرزندانم برای 80مین بار می گذارند به خودم می گویم

راه حل کوتاه مدت برای هر دو موضوع جدید است منجمد این هفته به نام کوتاه “من با تو هستم” منتشر شد. این بخشی از سری شورت های “در خانه با اولاف” است که دیزنی از زمان شروع قرنطینه منتشر می کند. هر کدام توسط انیماتورهای دیزنی در خانه ساخته می شوند و در حالی که او در خانه نیز هست توسط جوش گاد ابراز شد. آخرین آهنگ نیز شامل آهنگی کاملا جدید از منجمدآهنگسازان عادی ، کریستن اندرسون-لوپز و رابرت لوپز. “من با تو هستم” ویژگی های اولف را برای نوشتن نامه ای برای همه کسانی که از دست می دهند ، دارد و شامل بسیاری از شخصیت های محبوب دیزنی است. اینجا را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  فیلم تیمی دی کاپریو-د نیرو اسکورسیزی برای تأمین مالی کمپانی Apple

حتی ممکن است آنهایی که به جنون اولاف حساسیت دارند اعتراف کنند ، این یک احساس بسیار دوست داشتنی است. (لوپزها آهنگسازان خوبی هستند ، زیرا هر کس با کودکانی که هر شب هفت ماه گذشته “نمایش خود را” خوانده اید ، به شما می گوید.) بچه های من چهار بار این چیزها را تماشا کرده اند. می توان منجمد 3 به طور کامل در خانه بعدی ایجاد می شود؟ این واقعاً همان چیزی است که ما الان نیاز داریم.

برای دیزنی + اینجا ثبت نام کنید.

گالری – چیزی که از رفتن ما به فیلم ها بیشتر از دست می دهیم: