اگر تماشا می کنید بتمن بارها و بارها با یک حلقه بی پایان ممکن است شروع به تعجب کنید: این آهنگ چیست که در ذهنم گیر کرده است؟ آیا این یک پوشش غم انگیز از یک آهنگ پاپ است؟ تریلرهای فیلم این روزها دوست دارند این کار را انجام دهند.

نه ، در واقع این یک نسخه اصلی غمناک یک آهنگ است. این آهنگ “چیزی در راه” نیروانا است که آهنگ نهایی آلبوم گروه موسیقی سال 1991 است بیخیال.

این اشعار شخصی را توصیف می کند که در زیر یک پل زندگی می کند و در آنجا یک “نوار کنده پا به بیرون درز کرده است” و “تمام حیواناتی که من گرفتار شده اند به حیوانات خانگی من تبدیل شده اند”. در حالی که من مطمئن نیستم که قرار است کلمات را خیلی به معنای واقعی کلمه بکشیم ، اما می توانیم کمی از آن را ببینیم بتمنداستان در آنجا. خفاش ها دوست دارند زیر پل زندگی کنند. به نظر می رسد تاریخچه مخفی شهر گاتهام می تواند به رمز و راز قتل در هسته فیلم الهام ببخشد که با انتشار هر چه بیشتر این قتل ها ، عمومیت بیشتری پیدا می کند. و “حیوانات خانگی” احتمالاً به شخصیت های فیلم اشاره می کند که از حیوانات به عنوان الهام بخش برای هویت های پوشیدنی خود استفاده می کنند ، از Catwoman ، Penguin و حتی خود Batman.

مطلب پیشنهادی  هنرمند VFX گربه ها تأیید کرد که آنها Buttholes های خارج از فیلم را ویرایش کرده اند

برخی از طرفداران نیروانا بر این باورند که “چیزی در راه” به دوره ای اشاره دارد که کورت کوبین ممکن است بی خانمان بوده و خود زیر یک پل خوابیده باشد. کوبین در مصاحبه ای ادعا کرد که این بیوگرافی نیست ، و نوشته شده است “مثل من اگر زیر پل زندگی می کردم و می خوابم از ایدز ، اگر بیمار بودم و نمی توانستم حرکت کنم و من یک فرد کلی خیابان بودم”. در هر صورت ، خلق و خوی آن از انزوای تاریک مناسب بروس وین است که توسط رابرت پتینسون بازی کرده است.

اینجا بتمن یک بار دیگر تریلر:

بتمن در 2 اکتبر 2021 در سینماها افتتاح می شود.

گالری – تصاویر بیشتر از بتمن: