آکادمی چتر بعداً در ماه ژوئیه برای فصل دوم به نتفلیکس باز می گردد. این خبر در قالب اعلامیه ویدیویی منتشر شده در صبح امروز در کانال YouTube Netflix است. این کلیپ بازیگران اصلی نمایش را در حال رقصیدن در اطراف آپارتمان های خود به “فکر می کنم ما فقط اکنون هستیم” از تیفانی ، در یک تفریح ​​کامل زمین از صحنه رقص نمادین فصل 1 قسمت 1 را نشان می دهد. آن را بررسی کنید:

در فصل 2 ، الن پیج ، تام هاپر ، دیوید کاستازدا ، امی راور-لمپمن ، رابرت شهان ، آیدان گالاغر و جاستین اچ مین به عنوان آکادمی چتر برگشته ، گروهی از ابرقهرمانان نوجوان که همه در همان روز 1989 متولد شده اند ، برمی گردند. این تریلر بازیگرانی را نشان می دهد که در قرنطینه سرگرم کننده هستند و به شعرهای “فکر می کنم اکنون تنها شده ایم” اهمیت جدیدی می بخشد. به نوعی ، ما اکنون تنها هستیم ، حداقل برای مدتی. فصل آینده به بررسی روابط بین اعضای آکادمی چتر ، که در فصل 1 پس از درگذشت پدر میلیاردر آنها پذیرفته شدند ، پیوست. اکنون ، این باند وظیفه مأموریت عظیمی را پیدا می کند – با بازگشت به موقع ، برای جلوگیری از آخرالزمان جهانی.

مطلب پیشنهادی  وین نایت نیومن را برای تبلیغ سیاسی احیا می کند

استیو بلکمن از نقش خود به عنوان دونده نمایش ، مدیر اجرایی در کنار جف اف کینگ ، مایک ریچاردسون و کیت گلدبرگ استفاده می کند. این سریال از مجموعه رمانهای گرافیکی به همین نام ساخته شده است ، توسط جرارد وه (از عاشقانه من شیمیایی) نوشته شده و توسط گابریل Bá به تصویر کشیده شده است. به گزارش نتفلیکس ، فصل اول در فوریه سال 2019 منتشر شد و در اولین ماه پخش آن 45 میلیون بیننده جهانی را به خود اختصاص داده است.

فصل 2 از آکادمی چتر در تاریخ 31 ژوئیه در نتفلیکس منتشر می شود.

گالری – بهترین فیلم ها و نمایش های اصلی Netflix: