این چیزی است که بیش از یک دهه ما را آزار داده است. اوبادیا استن تاجر بود. او حتی با وجود تونی استارک که در اطراف بود ، تن درآمد می کرد. بنابراین چرا او تمام این کارها را برای همکاری با تروریست ها به خطر می اندازد؟ آیا سود کوتاه مدت از تأثیر بلند مدت شرکت وی کاسته نشده است؟ و این فقط نوک کوه یخ در اینجا است. استن در یک لحظه عنوان می کند که چگونه دستیابی به فناوری Iron Man قدرت را به دست ما می گذارد. چه کسی ما اینجا؟

این ویدیوی جدید از رایان آری ScreenCrush یک تئوری بسیار جالب را ارائه می دهد که تمام آن را توضیح می دهد. چه می شود اگر استین به طور مخفیانه عضو گروه تروریستی هیدرا باشد؟ ما می دانیم که هیدرا در سازمانهای مخفیانه نفوذ کرد ، واقعاً خوب بود. آنها اساساً S.H.I.E.L.D. را به دست گرفته بودند. بدون جاسوسی استاد درخشان که متوجه آن شد کاپیتان امریکا: سرباز زمستان. آنها می توانستند Stane را به راحتی در صنعت Stark قرار دهند.

مطلب پیشنهادی  چرا کوی گون جن مهمترین جدی است

برای نظریه کامل ، فیلم را تماشا کنید:

اگر این ویدیو را درباره تئوری Obadiah Stane Hydra دوست دارید ، تعدادی از فیلمهای دیگر ما را در زیر مشاهده کنید ، از جمله فیلم ما در یک صحنه عالی حذف شده از انتقام جویان: جنگ بینهایت، تمام تخم مرغ های عید پاک در فینال عنکبوت تریلر ، و مقاله ویدئویی ما در مورد چرا ما دوست داریم ثور: راگناروک. بعلاوه ، در کانال YouTube ScreenCrush تن بیشتری وجود دارد. حتما مشترک شوید تا همه قسمتهای آینده ما را بدست آورید.

گالری – تکامل همه لباس های انتقام جویان ، از فیلم گرفته تا فیلم: