لیگ عدالت زک اسنایدر بالاخره به سمت HBO Max می رود. پخش کننده میلیون ها هزینه برای عکسبرداری مجدد ، جلوه های تصویری و ویرایش کرده است. اما آیا قطع مورد انتظار کارگردان احتمال اکران تئاتری را دارد؟

در مصاحبه اخیر با رفع پینگ پنگ، اسنایدر درباره این احتمال بحث کرد. اسنایدر گفت: “من ها را دوست دارم ، من تجربه تئاتر را دوست دارم ، من یک مدافع بزرگ هستم. اگر این امکان وجود دارد ، من دوست دارم که یک م theلفه تئاتر وجود داشته باشد لیگ عدالت. کمی بالاتر از درجه حقوق من تا توزیع است. ” اسنایدر سپس به شرح چگونگی معاملات پیچیده HBO Max و برادران وارنر با مناطق مختلف پرداخت که در کجا و چگونه یک فیلم پخش می شود.

همانطور که گفته شد ، اسنایدر امیدوار است که فرصتی برای نشان دادن برش خود فراهم شود لیگ عدالت در یک تئاتر “منع آن و با هر نوع شانس ، در مکانهایی که شاید HBO Max وجود ندارد یا مواردی از این دست ، ممکن است فرصتی برای گرفتن برخی از صفحه های IMAX وجود داشته باشد.”

مطلب پیشنهادی  در دو سال آینده مارول و دی سی دیوانه وار تعداد زیادی فیلم دارند

HBO Max بدون شک امیدوار است که Snyder Cut موجی از طرفداران DC را برای عضویت در سرویس پخش جریانی جلب کند و انتشار این پروژه در سینماها مانع این هدف خواهد بود. علاوه بر این ، Snyder Cut of لیگ عدالت در چهار قسمت چهار ساعته آزاد می شود. به احتمال زیاد برادران وارنر فیلمی چهار ساعته را منتشر می کند ، حتی بدون بیماری همه گیر برای تکان دادن صنعت سینما. به نظر می رسد که لیگ عدالت زک اسنایدر حداقل در آمریکا برای صفحه نمایش کوچک در نظر گرفته شده است.

گالری – هر فیلم کمیک DC بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: