بیش از دو سال پس از اعلام خلبان ، گزارشگر هالیوود می گوید که آمازون یک فصل کامل سفارش داده است لیگ خودشان، اقتباسی از فیلم محبوب 1992 در مورد لیگ بیس بال حرفه ای دختران آمریکایی ، که در طول جنگ جهانی دوم و دهه 50 در ایالات متحده عمل می کرد. نمایش توسط ساخته شده است شهر گستردهابی جاکوبسون و ویل گراهام. جیکوبسون همچنین در این سریال به همراه Chanté Adams ، D’Arcy Carden ، Gbemisola Ikumelo ، Kelly McCormack ، Roberta Colindrez و Priscilla Delgado بازی می کند.

در اینجا نحوه نمایش این نمایش برای اولین بار در مارس 2018 معرفی شده است:

League of the Own Your Own یک کمدی نیم ساعته است که ضمن گرم کردن طنز ، طنز و DNA فیلم کلاسیک ، ضمن چرخش معاصر به داستان های زنان پیرامون لیگ بیس بال حرفه ای دختران آمریکایی ، می پردازد. این نمایش با تشکیل لیگ در سال 1943 آغاز می شود و دنباله روکفورد هلو ، فصلی به فصلی است ، زیرا آنها برای زنده نگه داشتن تیم از طریق بازی های نزدیک ، مصدومیت ، خزیدن در میله های اواخر شب ، بیداری جنسی ، گریه و سفرهای جاده ای در سراسر کشور تلاش می کنند. ایالات متحده به سرعت در حال تغییر است. این سریال در حالی که به دنبال تیمی از زنان استقلال می شود که در حالی که می جنگند برای تحقق رویاهای خود در بازی بیس بال حرفه ای ، خود را متوجه می شوند ، عمیق تر به مسائل پیش روی کشور می پردازد.

THR می گوید لیگ متعلق به آنها کارگردان پنی مارشال پیش از درگذشت اواخر سال 2018 ، این پروژه را نعمت خود قرار داد. فیلم او کلاسیک باقی مانده است ، اما به نظر می رسد که مفهوم و ساختار آن کاملاً مناسب برای یک سریال تلویزیونی پرستیژ است ، به دنبال فراز و نشیب های یک بی بی سی بیس بال طی یک فصل طولانی ، یا حتی چندین فصل به نظر می رسد مانند یک اطمینان در مخاطبان مختلفی قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی  الیزابت دبیکی به عنوان "ولیعه" به عنوان شاهزاده دایانا به نتفلیکس پیوست

گالری – این نوارهای VHS به دلایلی هنوز در آمازون موجود هستند: