F9: حماسه سریع ممکن است به دلیل تاج ویروس تا سال 2021 به تأخیر بیفتد ، اما به نظر می رسد خود LEGO ها از بیماری های عفونی مصون هستند جدید سریع و خشن مجموعه LEGO بر اساس شارژر Dodge وین دیزل از سری اکشن های طولانی مدت هنوز قرار است ماه آینده وارد فروشگاه ها شود (هر آنچه که مغازه ها در آن نقطه باز هستند) ماه آینده.

این اتومبیل که هم اکنون می توانید در LEGO.com مشاهده کنید ، حاوی 1.077 قطعه است و برای سازندگان 10 سال به بالا توصیه می شود. این سایت دارای این واقعیت است که “هود بازش” یک نسخه مدل از موتور V8 نمادین “را نشان می دهد و همچنین دارای ویژگی هایی از قبیل” پیستون متحرک ، سیستم تعلیق آرایشی ، سیستم فرمان و دمنده هوا “است. حتی بطری های نیترو در تنه وجود دارد تا تعقیب و گریزهای سریع جسورانه Dom را به زندگی منتقل کند. درست مثل چیزی که واقعی است!”

مطلب پیشنهادی  ستاره پیاده روی مشاهیر دونالد ترامپ توسط من در لباس هالک شکست

بله واقعی چیز.

به علاوه هیچ باتری لازم نیست. در اینجا چند تصویر دیگر از LEGO آورده شده است سریع و خشن شارژر ، 15 سانتی متر طول 6 اینچ اندازه:

شارژر LEGO برای پیش سفارش در حال حاضر در LEGO.com در دسترس است. قرار است در تاریخ 27 آوریل 2020 ارسال شود. برچسب قیمت ارزان نیست: 99.99 دلار. از طرف دیگر ، قرار دادن این هیولای 1000 تکه ممکن است روشی خوب برای کشتن چند ساعت قرنطینه شده در صلح نسبی باشد. فقط مطمئن شوید که هنگام ورود جعبه را ضد عفونی کرده و هنگام جمع کردن آن ، صورت خود را لمس نکنید.

گالری – هر فیلم اکشن وین دیزل از بدترین به بهترین رتبه بندی: