که در جوخه خودکشی کتاب های طنز ، شخصیت ها عادت نداشتند که به این مدت دور بزنند. مأموریت ها خطرناک بودند و جنایتکاران تیم آنها را در ازای مجازات کوتاهتر – در صورت زنده ماندن – پذیرفتند. از این رو ، عنوان کتاب است.

اولین جوخه خودکشی این فیلم شامل مرگ چند شخصیت اصلی بود. (RIP Slipknot ، مردی که می تواند از هر چیزی صعود کند) اما مطمئناً به نظر می رسد دنباله آینده باشد ، جوخه خودکشی، در آن بخش از آن پیشی خواهد گرفت. این مجموعه از یک شخصیت عظیم شخصیت برخوردار است ، که نویسنده / کارگردان جیمز گان را با گزینه های زیادی برای بد دهنی ها مواجه می کند.

طبق گفته گان در توییتر ، در واقع ، دی سی به او “کارت بلانچ” داد تا آنچه را که در فیلم می خواست انجام دهد. وی گفت: “بدون شخصیت” ، حتی هارلی کوین مارگوت رابی – “توسط DC محافظت نمی شود:

مطلب پیشنهادی  این داستان های داستانی را از یک فیلم Surfer Silver Surmade ببینید

بعید به نظر می رسد که هارلی کوین ، هر چه جیمز گان بگوید ، خواهد مرد. هنوز هم ، شما باید فرض کنید جوخه خودکشی تعداد بدن بسیار بیشتری نسبت به فیلم اول خواهد داشت. بسیاری از شخصیت های این شخصیت چنان مبهم هستند – مانند Blackguard Pete Davidson یا Savant Michael Rooker یا Ratcatcher Daniela Melchior – به طوری که دیدن زنده ماندن آنها برای بیش از چند دقیقه سرمایش بسیار تکان دهنده خواهد بود. جوخه خودکشی قرار است در تاریخ 6 آگوست 2021 در سینماها اکران شود.

گالری – هر فیلم کمیک DC از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: