وقتی الکس تربک آخر هفته پس از نبرد با سرطان لوزالمعده درگذشت ، او نه تنها میراث عظیمی را در دنیای فرهنگ پاپ پشت سر گذاشت – بلکه 35 قسمت از آن را نیز پشت سر گذاشت. خطر! که او کمی قبل از مرگ شلیک کرده است که هنوز پخش نشده است. در ادای احترام به مجری فقید که از تلویزیون و آنلاین پخش شد ، تهیه کننده اجرایی خطر! مایک ریچاردز گفت که تمام 35 قسمت در هفته های آینده پخش می شود. ریچاردز ، که همچنین فاش کرد که تربک فینال خود را نوار کرد ، گفت: “این همان چیزی است که او می خواست.” خطر “کمتر از دو هفته” قبل از مرگ او.

“آخر هفته ما میزبان محبوب خود ، الکس تربک را از دست دادیم. این ضرر عظیمی است ، برای کارکنان و خدمه ما ، برای خانواده اش و برای میلیون ها طرفدارش. او عاشق این نمایش و هر آنچه که برای آن ایستاده بود ، “گفت ریچاردز. “او برای همیشه الهام می گیرد برای آرزوی همیشگی اش برای یادگیری ، مهربانی و عشق به خانواده اش.”

مطلب پیشنهادی  10 فیلم دیوانه وار با تعویض بدن در همه زمان ها

پس از نذر کردن در فینال Trebek’s خطر! در حالی که آنها به ضرب گلوله کشته شده بودند ، “وی به نمایندگی از همه در اینجا نتیجه گرفت خطر!، از شما برای همه چیز متشکرم الکس. سپس ، لحظه ای سکوت به وجود آمد. می توانید کل ادای احترام را در زیر تماشا کنید:

افراد مشهور ، ستارگان و سایر شرکت کنندگان در مسابقات از گذشته روز یکشنبه جشن تربک را در شبکه های اجتماعی ادامه می دهند. حتی رقبا در عبور او وزن می کردند. دشمن خانوادگی میزبان استیو هاروی از تربک به عنوان “با کلاسی ترین میزبان نمایش بازی در تمام دوران” استقبال کرد.

آخرین خطر! قسمتهایی که به میزبانی الکس تربک پخش می شوند تا پایان کریسمس در سندیکا پخش می شوند.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تاکنون: