فیلم بعدی ادگار رایت – یک کلمه بسیار غیرقابل اعتماد این روزها – قرار است در سپتامبر آینده در سینماها اکران شود. این تریلر ترسناک است دیشب در سوهوبا بازی با توماسین مک کنزی و آنیا تیلور-جوی. اما ظاهرا رایت قبلا، پیش از این پس از آن حواشی بعدی خود را تنظیم کرد.

مطابق با گزارشگر هالیوود به کارگردانی اقتباس از رمان آینده متصل شده است قلب من را روی پنج تنظیم کنید توسط Simon Stephenson ، که درمورد “روبی است که می آموزد عشق بورزد”.

در اینجا خلاصه داستان مفصلی از طریق آمده است THR:

داستان “در 2054 کاملاً انسانی” قرار دارد ، و از جارد ، اندرویدی که به عنوان دندانپزشک کار می کند ، دنبال می کند ، زیرا وی تحت بیداری عاطفی قرار می گیرد که با معرفی فیلم های دهه 80 و 90 برانگیخته می شود. او سپس تلاش می کند تا انسانها را متقاعد کند که باید به او و نوع خود اجازه دهند.

این برای من بسیار قابل قبول است ، به این دلیل که بیداری احساسی خودم ناشی از معرفی من به فیلم های دهه 80 و 90 ، به ویژه بدنسازی و جهان وین، که من فرض می کنم فیلم هایی هم که در آینده از دندانپزشک اندرویدی برای دیدن چاه های عمیق بشریت و احساسات خود به تماشای فیلم ها خواهند بود.

مطلب پیشنهادی  عجیب ترین کالاهای مارول شما می توانید همین حالا بخرید

قلب من را روی پنج تنظیم کنید در ادامه هشتمین ویژگی رایت به عنوان کارگردان خواهد بود مشت انگشتان، سه گانه Cornetto ، اسکات زائر در مقابل جهان، راننده کودک، و آینده دیشب در سوهو که ما از همه انگشتان خود در حال عبور از انگشتان پا هستیم و به روشی شبیه به موقع وارد سینماها می شود.

گالری – به طور تکان دهنده ، این فیلم ها با G درجه بندی شدند: