ادی مورفی افسانه ای اولین دوره جدید کمدی استندآپ خود را برای اولین بار در دهه های گذشته در ماه مه ، از خانه البته انجام می دهد. مناسبت این رویداد خیریه بایرون آلن است ، جشنواره کمدی Feeding America. ویژه برنامه نویسان جهانی ، که با همکاری Funny or Die و Allen’s Entertainment Studios ساخته شده است ، برای غیرانتفاعی تغذیه آمریکا جمع می کند. دیگر کمدین های مشهور که قرار است اجرا شوند شامل آدام سندلر ، کریس راک ، کوین هارت ، تیفانی هادیش و بیلی کریستال هستند.

آلن خود نیز به عنوان بخشی از این رویداد ایستادگی خواهد کرد. سعید آلن در بیانیه ای اظهار داشت: خنده ها اغلب بهترین دارو هستند و ما به شدت انگیزه داریم تا به مسائل ناامنی غذایی توجه کنیم و در تهیه وعده های غذایی به خانواده های سراسر کشور که از نظر اقتصادی تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند کمک کنیم. “

مطلب پیشنهادی  سازمان دیده بان شاید جالبترین پاسخ اشتباه تاریخ "اختلاف خانوادگی" باشد

مجموعه مورفی قبل از ویژه ویژه Netflix خود ، که در ابتدا قرار بود در اواخر سال جاری منتشر شود. با این حال ، با بسته شدن موقت باشگاه های طنز در سراسر کشور ، اکنون تغییر می کند. مورفی از اواخر او بخار می خورد ، زیرا او در ستایش منتقدان نتفلیکس بازی کرد Dolemite نام من است و میزبان Saturday Night Live در سال 2019 است. چه کسی می داند چه زمانی می خواهیم این کمدی تمام قد را ویژه بگیریم ، اما در این بین ، ما هنوز خوشبختانه از دریافت هرگونه ماده جدید مورفی استفاده می کنیم.

کمدی ویژه Feeding America از طریق کمدی آلن مدیا گروه Allen.TV و کانال هوا در روز شنبه 9 مه پخش می شود.

گالری – بهترین پوسترهای طنز در همه زمان ها: