فصل 15 از مسابقه ی کشف استعداد آمریکا به دلیل COVID-19 به طور رسمی در NBC از سر گرفته شده است. بزرگترین تنظیم است که نشان می دهد تا دیگر مخاطبان استودیو زندگی می کنند، که به نظر می رسد کمی عجیب و غریب برای نشان دادن استعداد غول پیکر است.

اما با وجود این، میزبان AGT هنوز هم می تواند لحظات سرگرم کننده و خوبی را برای بینندگان در خانه بکشد. اما بزرگترین شوکر عصر امروز به وقوع پیوست که هووی ماندل از یک طنز طلای فصل خود در یک شرکت کننده با استعدادی که قبلاً در این نمایش دیده نشده بود استفاده کرد: شعر اسلم.

در برنامه ای که از آکروبات ها ، خدمه های رقص ، جادوگران و سایر کارهای عجیب و غریب تجلیل می کند ، تعجب آور است که چنین عملکردی آرام و آرام مستقیم به سمت نمایش های زنده پیش می رود. اما براندون لیک رقیب آنقدر داوران را جابجا کرد ، واقعاً تنها گزینه بود. استماع Leake را در زیر مشاهده کنید:

مطلب پیشنهادی  "پادشاه ببر" نتفلیکس یک قسمت دنباله دار را دریافت خواهد کرد

فرقی نمی کند که در پایان عمل ، هیچ تشویقی ناشنوایان وجود داشته باشد. در عوض ، کمبود مخاطب فقط بر خواندن لیک تأکید می کند و به آن اجازه می دهد تا به تنهایی بایستد. به علاوه ، بدون نیاز به ضبط واکنش مخاطب ، بیشتر تمرکز بر عملکرد روی صحنه است. جالب خواهد بود که تماشا کنید که چگونه این پیشرفت بقیه فصل 15 را تحریک می کند. شاید این اقدامات کوچکتر و غیرمتعارف را به رقابت های چشمگیر خود برساند. باید صبر کنیم و ببینیم.

مسابقه ی کشف استعداد آمریکا سه شنبه ها ساعت 8 عصر EST از طریق NBC پخش می شود.

گالری – نمایش واقعیت های اعتیاد آور در Netflix: