شنبه گذشته استیون کینگ تصمیم گرفت با برادرزاده اش به برود. پس از آن ، او احساس “وحشتناک” کرد. نه به این دلیل که علاقه مندان به خیلی نزدیک نشسته بودند یا به دلیل تمیز نشدن جایگاه های امتیاز. اما چون مراجعه کنندگان کافی نبودند که بتوانند تئاتر را باز کنند. به گفته کینگ ، تعداد نمایشگرها بیشتر از مشتری ها بود. او این تجربه را در ال پست توییتر، نگرانی خود را از آینده تجربه حضور در فیلم به اشتراک می گذارد:

همانطور که سالن های سینما به آرامی درهای خود را برای عموم باز می کنند ، ما به سرعت می فهمیم که اوضاع به شدت تغییر کرده است. علیرغم کمبود فیلم های پرفروش برای نمایش در سال 2020 ، زنجیره های اصلی از جمله AMC و Cinemark تصمیم گرفته اند که باز بمانند. تئاترهایی که در حال اجرا هستند ، سختگیری اجتماعی و استانداردهای تمیزی بالایی را ایجاد کرده اند. از نظر فنی ، اگر کسی واقعاً می خواست ببیند اصول، راهی وجود دارد که آنها می توانند انجام دهند تا مطابق با پروتکل های Covid-19 باشد. اما این لزوماً به معنای این نیست که مردم مایلند آن را به خطر بیندازند.

مطلب پیشنهادی  دیزنی پلاس As نسبت جنبه سیمپسونها را در تاریخ 28 ماه مه ثابت خواهد کرد

همه اینها با واقعیت افزوده می شود که مقامات بهداشتی و دولتی مردم را از حضور در سینماها دلسرد می کنند. در ماه آگوست ، دکتر اپیدل ال سید ، اپیدمیولوژیست اظهار داشت که رفتن به سینما فقط “آخرین کاری است که او در طی همه گیری انجام داده است. فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، با شروع دوباره فعالیت سالن های ورزشی ، سالن های سینما را به عنوان یکی از “کمترین مشاغل” ذکر کرد.

کینگ قبلاً با رمان خود در سال 1978 به یک واقعیت پسا همه گیر دست زد غرفه، که به یک سری جدید برای CBS All Access اقتباس شده است. اولین قسمت اولین نمایش آن 17 دسامبر است.

گالری – آنچه از رفتن به سینماها بیشتر از دست می دهیم: