در مواقعی مانند اینها ، فیلمی مانند سفر به یونان ممکن است کمی بی رحمانه به نظر برسد در اینجا دو بازیگر موفق در حال گردش در اروپا هستند که می توانند در جالب ترین رستوران ها ، ناهار خوری را صرف غذا کنند ، مبلغی بی پول خرج کنند ، همه برای نوشتن یک مقاله تنها در مورد صحنه آشپزی محلی ناظر. غذا خوردن در رستوران ها؟ گردشگری؟ بودجه روزنامه نگاری چاپ عظیم؟ در بهار سال 2020 ، طرح سفر به یونان به نظر می رسد بیشتر از یک خیال از جنگ ستارگان.

خود فیلم واقعی حتی از صحنه های افتتاحیه آن ، که به همان روشی مشابه سه مورد قبلی انجام می شوند ، زمانبرتر از آن چیزی است که ممکن است انتظار داشته باشید. سفرs در هر یک – همه اینها در ابتدا به صورت شش قسمتی از تلویزیون تلویزیونی بی بی سی پخش می شدند که برای اکران آمریکایی به طول فیلمبرداری کاهش یافته است – استیو کوگان و رابر برایون نسخه های موهومی را از خود بازی می کنند و در یک تور آشپزی از یک مکان اروپایی شروع می شوند. . در سال 2010 سفر، کوگان عمدتاً سفری را برای تحت تأثیر قرار دادن یک زن انجام داد – هنگامی که درست قبل از سفرشان شکستند ، او با اکراه از برایون دعوت کرد تا او را حفظ کند. در بین دلخوشی های گاسترومونیک ، این جفت ارز برداشت های مشهور تجارت را انجام می دهند و سعی می کنند یکدیگر را بخندند – نه آنقدر که وقت را برای اثبات یک بار و برای همیشه بگذرانیم ، کدام یک از این دو دیوانگی بسیار رقابتی جالب تر است.

توسط سفر به یونان (که در ادامه آمده است سفر به ایتالیا و سفر به اسپانیا) ، هیچ انگیزه اضافی لازم نیست. این فقط کاری است که دو مرد با هم انجام می دهند. حتی کمتر از حد معمول تنظیم وجود دارد؛ مانند یونان آغاز می شود ، استیو و راب در حال حاضر در ترکیه هستند ، جایی که قصد دارند پس از جنگ تروا ، مسیر ادیسه را به خانه برگردانند. به نظر می رسد استیو کمی آرام تر از قبل است سفرs؛ اضطراب او در مورد حرفه ای مداوم خود را نشان می دهد کمتر. حتی به نظر می رسد او از حضور راب و برداشت های ناپایدار او کمتر عصبانی می شود. گاهی اوقات ، به نظر می رسد که او حتی می تواند از شرکت شریک مسافرتی خود نیز قدردانی کند.

کارگردان مایکل وینتربوتوم که در هر چهار همکاری داشت سفربا Coogan و Brydon ، زیبایی شناسی را که در هر یک از اقساط قبلی ایجاد کرده است ، ادامه می دهد: مکانهای دیدنی زرق و برق دار استیو و رابر که از طریق مناظر ناهموار اروپایی گشت و گذار می کنند ، شام هایی که در رستوران های غیر ممکن و منظره ای شلیک شده با نقاط ضعف کمدی به آشپزخانه های شلوغ ، جایی که ناشناس است شلیک می شود. سرآشپزها در تهیه غذای عالی بسیار سخت هستند. استیو و راب تصورات بداهه ای لازم را بدست آورده اند سفرعلامت تجاری

مطلب پیشنهادی  زک اسنایدر هنوز می خواهد یک فیلم «شوالیه تاریکی برمی گردد» بسازد

در اولین استیو و راب متوقف شوند سفر به یونانآنها برای جلوی عکس جلوی اسب معروف تروجان موقتاً متوقف می شوند ، سیگنال واضحی از وینتربوت و شرکت برای دیدن زیر نمای فریبنده ساده فیلم. شیمی طنز ذاتی کوگان و برایدن یک قطعه غیرقابل انکار است سفرجذابیت ، اما با تمرکز بر روی این موضوع ، این مسئله مبهم است که چگونه این مردها از ترس و ناامنی خود به کار می روند تا از طریق ترس و ناامنی خود به گونه ای عمل کنند که اگر به جای یک فیلم رفیق درمورد یک فیلم دراماتیک به جای یک فیلم رفیق ، درمورد بچه‌هایی که دوست دارند ، به عنوان کارهای شجاع اتوبیوگرافی مورد ستایش قرار بگیرند ، مورد استقبال قرار گیرد. تصور کنید که چه چیزی هرکول در نیویورک به نظر می رسد که اگر به جای آرنولد شوارتزنگر ، ورنر هرتزوگ را بازی کند.

مانند سفرپیشرفت کرده اند ، انتهای آنها تجربی تر و شگفت آورتر شده است. سفر به یونان وارد یک مکان بسیار غیر منتظره می شود ، یکی از صحنه های قبلی که در آن دو دوست بحث می کنند که باید درباره ماسک کمدی و ماسک تراژدی در طول عکسبرداری برای آخرین عکسشان بحث کنند. نظاره گر مقاله. همانطور که دنیای واقعی طی چند ماه گذشته بارها و بارها روشن شده است ، این ماسک ها به همان راحتی در زندگی خودمان معامله می شوند که می توانند در یک لحظه با جهات غیر منتظره مواظب باشند.

مواد بازاریابی برای سفر به یونان هشدار می دهم که این قسط نهایی سریال است – که در صورت واقعی بودن ، یک فاجعه به خودی خود خواهد بود. (راب و استیو باید این کارها را ادامه دهند تا زمانی که از لحاظ جسمی نتوانند ماشین را رانندگی کنند یا آنها را بسازند) سفر به آمریکا، هر کی آخرین بمونه.) اگر این باشد سفرفینال ، فیلم – و به ویژه 15 دقیقه پایانی آن – با روشی مناسب و تلخ که نتیجه نه تنها پایان دادن به یک سری فیلم عالی ، بلکه روحیه جمعی دوران قرنطینه خانه ما را نیز به پایان می رساند. سفر به یونان به ما یادآوری می کند که هرکسی که می خواهد با غذای خوب و دوستان خود یک تعطیلات زیبا بگذراند ، باید هر لحظه آخر آن را دوست داشته باشد. زیرا برای همیشه دوام نخواهد یافت. و این ممکن است تمام شود که حداقل انتظار آن را داشته باشید.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی همه زمان ها: