بیماری همه گیر کورنو ویروس همچنان به روشهای بزرگ و کوچک در دنیای ما تغییر شکل می دهد. برای اکثر این تغییر اخیر غیرمترقبه به نظر می رسد – اما برای کسانی که در دنیای فیلم هستند ، می تواند بسیار مهم باشد.

برای هر سال قبلی در تاریخ 92 ساله آکادمی ، یک فیلم نیاز داشت حداقل یک هفته در یک سالن سینما در لس آنجلس بازی کند تا واجد شرایط دریافت اسکار شود. امروز ، در هر گزارشگر هالیوود، هیئت رئیسه آکادمی رای داده و تصمیم گرفته است که “این فصل ، و تا اطلاع ثانوی” فیلم هایی که فقط در جریان پخش می شوند اراده واجد شرایط بودن برای نامزد شدن در جوایز اسکار

در اینجا قوانین جدید ، از طریق THR:

فیلم هایی که برای اکران تئاتر برنامه ریزی شده اند ، و سایر شرایط لازم را دارند و برای اعضای آکادمی در دسترس است تا در مدت 60 روز از زمان پخش در یک پخش مستقیم در دسترس ، بتوانند سرویس ارائه شده توسط اعضای سازمان ، یعنی اتاق نمایش آکادمی را مشاهده کنند. یا سرویس VOD ، در حال اجرا خواهد بود. (این فیلم و کلیه فیلمهایی را که به دلیل بحران کرونور ویروس ، نسخه تئاتر آنها را خنثی کرده است ، به نفع یک روش دیگر برای دستیابی به مصرف کنندگان ، مانند تور جهانی ترولز).

ظاهراً پس از آنكه فرمانداران اسكار “تعیین كنند كه فیلمبرداری تئاتر بار دیگر ایمن است” ، الزامات اصلی صلاحیت انتشار یک هفته تئاتر مجدداً تأسیس می شود.

مطلب پیشنهادی  اسکار شرایط جدید تنوع را برای نامزدها اعلام می کند

حداقل برای مدت یک سال ، قوانین سنتی اسکار از پنجره بیرون ریخته شده است. این مطمئناً برنده شدن در سرویس های جریان مانند Netflix و Amazon ، و این بدان معنی است که جوایز پاییز که ممکن است در آن سالها در قفسه باقی بماند ، اگر تئاترها از آن زمان بازگشایی نشوند. اراده نسخه هایی را در جریان یا VOD دریافت کنید – زیرا اکنون آنها می توانند این کار را انجام دهند و هنوز هم برای اسکار در نظر گرفته می شوند. (در همین جلسه ، هیئت رئیسه های آکادمی همچنین رای دادند که دو گروه صدا ، بهترین صدا و بهترین ویرایش صدا را در یک جایزه واحد برای افتخار هر دو رشته رای دهند.)

ما ماه ها دقیقاً نمی دانیم که چگونه این سیاست پخش مجدد در فصل جوایز تغییر شکل می دهد – و تأثیر زیادی از نحوه تأثیر تاج ویروس بر سینماهای سینما مشخص خواهد شد. (همچنین مشخص خواهد شد که آکادمی در مورد “برنامه ریزی شده برای انتشار قسمت تئاتر” از قانون جدید چقدر سخت است ، زیرا برخی از مدعیان جوایز فقط تاریخ انتشار می گیرند بعد از برتر در جشنواره های فیلم مانند کن که قبلاً توسط coronavirus لغو شده است.) اما هر اتفاقی بیفتد ، باید برای مسابقه اسکار بسیار جالب توجه ایجاد کند ، که در جوایز بعدی آکادمی در 27 فوریه 2021 به اوج خود رسید.

گالری – بهترین برنده تصویر در طول تاریخ: