تاکنون ، همه بزرگترین ستارگان نمایش های تلویزیونی فاز چهار مارول از فیلم های مارول آمده اند. WandaVision الیزابت اولسن و پل بتانی در حال تکرار مجدد نقش خود به عنوان واندا و چشم انداز از انتقام جویان سلسله. شاهین و سرباز زمستانی آنتونی مکی و سباستین استن ، هر دو از کاپیتان آمریکا حماسه لوکی در مورد … می دانید ، لوکی تام هیدلستون. اینها همه استعدادهای مشهور هستند ، اما همچنین ستاره های هستند که به دنیای تلویزیون کوتاه می روند.

این آخرین اخبار بازیگران تلویزیونی مارول ، یک ستاره سینما را نشان می دهد که سابقه MCU قبلی را ندارد و به این سریال و تلویزیون پریده است. Deadline گزارش می دهد که اسکار آیزاک در حال مذاکره برای بازی به عنوان شخصیت اصلی در سری دیزنی + است شوالیه ماه. اگرچه این شخصیت در حال حاضر به طور گسترده ای در بین مخاطبان جریان اصلی شناخته شده است ، اما این یک ابرقهرمان بسیار جالب است – شخصی که در دوره های مختلف تاریخ خود از بیماری های روحی رنج می برد و از هم جدا شده است ، نه تنها یک امتیاز بزرگ برای لنگر دادن به ایزاک ، بلکه یک شخصیت غنی برای کاوش روی صفحه

مطلب پیشنهادی  یک فیلم کوتاه "Frozen" جدید به دیزنی می آید + ماه آینده

آیزاک پیش از این در این سه در نقش پو دامرون ظاهر شده بود جنگ ستارگان دنباله های دیزنی؛ او همچنین در اقتباس سال آینده با بودجه کلان از فرانک هربرت ظاهر خواهد شد تپه. (او همچنین در آخرالزمان آخرالزمان بود مردان ایکس: آخرالزمان فیلم ، اما اجازه دهید که در برابر او نگه دارید.) در شوالیه ماه، او می توانست نه تنها یک مجموعه تلویزیونی بزرگ ، بلکه شخصیتی داشته باشد که می تواند در آینده ظاهر شود انتقام جویان فیلم های پایین خط. و دیزنی + یکی از بزرگترین ستاره های خود را دارد. شوالیه ماه به طور آزمایشی برای اولین بار در دیزنی پلاس در سال 2022 برنامه ریزی شده است.

گالری – رتبه بندی قهرمانان Marvel TV: