در دنیای جیمز باند ، یک دختر “باند” از بقیه برمی خیزد و به طور مرتب در صدر هر لیست از فویل های زنانه 007 قرار می گیرد: پسی گالور ، در فیلم 1964 بازی کرد انگشت طلا توسط Blackman بزرگ افتخار متأسفانه ، بلکمن این هفته در سن 94 سالگی در خانه خود در انگلیس درگذشت. در نشانه واقعی اوقات ، روزنامه گاردین خاطرنشان می کند که علت مرگ “علل طبیعی بی ارتباط با کروناویروس” بوده است.

خانواده بلکمن این گفته را در مورد انتقال وی به وی دادند روزنامه گاردین:

هونور و همچنین مادربزرگ و مادربزرگ بسیار دوست داشتنی ، بازیگر استعدادی خلاق بسیار پرکار بود. وی با ترکیب فوق العاده ای از زیبایی ، مغز و قدرت جسمی ، به همراه صدای بی نظیر و اخلاق کاری اختصاصی خود ، به یک جایگاه نمادین بی نظیر در دنیای فیلم و سرگرمی و با تعهد مطلق به هنر و صنعت و حرفه ای کامل در تمام تلاش های خود دست یافت. او در برخی از فیلم های بزرگ و تولیدات تئاتر دوران ما نقش داشته است.

بلکمن از طریق راه به بندر آمد انتقام جویان، محبوب جاسوسی انگلیس دهه 1960. او کتی گیل را بازی کرد ، اولین که زن معمولی در آن بازی می کند ، در مقابل جان استیید پاتریک مکین است. این شخصیت قدرتمند و پویا در تاریخ تلویزیون انگلیس به عنوان یک نقطه عطف در نظر گرفته می شود ، و انتخاب او از مد ، به ویژه لباس های چرمی و چکمه های بد بو ، در اواسط دهه 1960 بسیار تأثیرگذار بود. Blackman در دو فصل ظاهر شد انتقام جویان، و سپس نمایش را ترک کرد تا در آن ظاهر شود انگشت طلا.

که در انگشت طلااو پوزي گالور را بازي كرد ، كه در ابتدا براي شروري شروري گلدفينگر كار مي كند ، اما سرانجام متقاعد شد كه به او توسط باند شان کان كوني خیانت كند. بلکمن ، دشوار ، شوخ ، و ، بله ، کاملاً زرق و برق دار ، اولین دختر باند نبود ، اما ترکیب او از جذابیت و جذابیت جنسی استانداردی شد که طبق آن اساساً هر بازیگر مجردی که او را دنبال می کند در حق رای دادن اندازه گیری شد. بازگشت مجدد او با کانری هرگز از کسی پیروی نکرده است. (جودو خوبش هم خوب است

مطلب پیشنهادی  A24 حراج Furby خیره کننده "سنگهای ناخوشایند" را به حراج می گذارد

بلکمن همچنین در فیلم هایی مانند ظاهر شد جیسون و آرگونaut ها، باکره و کولیو شالاکو (پیوستن او به کانری) ، و نمایش های بی شماری در تئاتر و تلویزیون انجام داد. با این حال ، او تا حد زیادی به خاطر خواهد آورد انتقام جویان و گربه پوره که وقتی درست به آن رسیدگی می کنید ، دو چیز بسیار باورنکردنی است که باید به خاطر بسپارید.

گالری – هر فیلم جیمز باند ، از بدترین به بهترین رتبه: