از مارس سال گذشته ، خطر! میزبان الکس تربک در حال مبارزه با مرحله 4 سرطان لوزالمعده است. او از طریق تشخیص و درمان خود ، ادامه بخشهای جدیدی از نمایش کلاسیک بازی را – حتی در میان همه گیر ویروس کرونا – ادامه داده است. متأسفانه تربیک اوایل روز یکشنبه درگذشت. این خبر در حساب رسمی توئیتر نمایش اعلام شد ، که اشاره کرد که تربک “در خانه با آرامش … در محاصره خانواده و دوستانش” درگذشت. تربک 80 ساله بود.

تربک میزبان این سندیکا بوده است خطر! این سریال از زمان اکران آن در سال 1984 پخش شد. (این نمایش برای اولین بار در سال 1964 در NBC آغاز شد.) برای بیش از سه و نیم دهه ، تربک حضور ماندگاری در تلویزیون های آمریکا داشت و به دلیل شوخی شوخ طبعانه خود با شرکت کنندگان در مسابقات مشهور شد تلفظ صریح او از چیزهای بی اهمیت پاسخ (س questionsالات فنی در مورد خطر!)

سطح دسترسی تربک بسیار فراتر از محدوده نمایش است. فقط هفته گذشته ، یک پیروزی خطر! مسابقه دهنده وقتی توضیح می داد که تماشای تربک در دوران کودکی به او کمک کرده است تا انگلیسی را به عنوان یک مهاجر جدید به آمریکا بیاموزد ، گریه کرد. (تربك خود مهاجر بود ؛ وی در سال 1940 در كانادا متولد شد و در سال 1998 به تابعیت آمریكا درآمد).

مطلب پیشنهادی  دیوید آیر می گوید "تیم خودکشی" هرگز دیده نشده است "

ادای احترام به میزبان در حال حاضر سرگرم است. کن جنینگز ، رکورددار بیشترین برد در خطر! تاریخ و قهرمان خطر! بزرگترین همه زمانها تورنمنت در توئیتر خود نوشت که الکس در کارهایی که انجام داده بهترین نیست. او همچنین مردی دوست داشتنی و کاملاً شایسته بود. “

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال تاکنون:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید