ال روکر یک پایه اصلی در این زمینه بوده است نمایش امروز برای دهه ها او پس از بازنشستگی نسبی ویلارد اسکات در اواسط دهه 1990 ، هوادار تمام وقت این برنامه شد. از آن زمان ، روکر یکی از معدود افراد بوده است امروز تکیه گاه های اصلی به عنوان دیگر مجریان و استعدادهای هوایی آمده و رفته اند.

امروز در امروز، راکر اعلام کرد که به او سرطان پروستات مبتلا شده است. در طول یک بخش روشن امروز، روکر گفت این بیماری “پس از یک معاینه معمول در ماه سپتامبر” کشف شد. وی در ادامه گفت که وقتی تشخیص داده شد کاملاً خوب است.

روکر افزود: “خبر خوب این است که ما زود آن را فهمیدیم.” “خبر خوب این است که کمی تهاجمی است” ، بنابراین روکر از او مرخصی می گیرد نمایش امروز برای درمان وی گفت که می خواهد با تشخیص خود به جمع مردم مراجعه کند زیرا این بیماری “کمی بیشتر از آنچه مردم تصور می کنند شایع است … از هر 9 مرد یک نفر در طول زندگی خود به سرطان پروستات مبتلا می شود. اما برای مردان آمریکایی آفریقایی تبار ، این تعداد از هر هفت نفر یک نفر است و کشنده تر است. “

مطلب پیشنهادی  زندگی پس از مرگ به دلیل Coronavirus تا سال 2021 به تعویق افتاد

به گفته وی ، سرطان پروستات همانطور که راکر تشخیص داده شد ، “بسیار قابل درمان” است. راکر تحت عمل جراحی برای برداشتن پروستات قرار خواهد گرفت و امیدوار است که طی چند هفته دیگر به کار خود برگردد. در زیر می توانید بخش کامل تشخیص Roker را مشاهده کنید:

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال تاکنون:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید