امروز بسیار زیبا بسیار زیبا است پرتتاااااااااای روز خوب.

به این دلیل که 15 اکتبر سال 2020 است – که باعث می شود 20 سال از روز دیگر بگذرد اشتیاق خود را مهار کنید اولین بار در HBO پخش شد. گرچه ریشه این سریال در یک کمدی خاص از سال قبل از آن بود لری دیوید: اشتیاق خود را مهار کنید، یک مستند ساختگی درباره دیوید با توجه به بازگشت به کمدی استندآپ ، این سریال به طور جدی از 15 اکتبر 2000 آغاز شد. اولین نمایش “چادر شلوار” بود ، که در آن شلوار گشاد جدید لری یک توهم ناخوشایند ایجاد می کند که باعث ایجاد مشکل در همسرش می شود شریل (هاینز):

در نظر گرفتن این نکته در نوع خود باورنکردنی است اشتیاق خود را مهار کنید بیش از دو برابر تلویزیون بوده است زینفلد، که در دهه 1990 در NBC در 9 فصل به طول انجامید. مسلماً محدود کردن فقط 100 قسمت در مقایسه با تولید کرده است زینفلددر این مدت 180 است ، زیرا این سریال بین فصل ها طولانی است و هر فصل فقط ده قسمت در مقایسه با زینفلد22 یا بیشتر است.

مطلب پیشنهادی  جدید "Batwoman" Javicia Leslie است

گرچه احتمالاً مدتی آن را نخواهیم دید ، محدود کردن قبلاً برای یازدهمین فصل در HBO تمدید شده است. (یک وقفه کامل دو ساله بین فصل 9 و فصل 10 وجود داشت.) هرچه همه گیری ادامه یابد ، به نظر می رسد اجتناب ناپذیرتر باشد که بسیاری از برنامه های تلویزیونی وقایع آن را در خط داستانی خود قرار می دهند. به نظر می رسد وحشتناک است – به جز در مورد خود را مهار کنید اشتیاق، جایی که یک فصل از دست دادن ذهنیت لری در مورد ویروس کرونا ، قرنطینه ، و شستن دستانش ، ماسک زدن و جنگ با افرادی که ماسک نمی زنند ، کاملاً آسمانی به نظر می رسد.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تاکنون: