اندرو جک مربی و بازیگر دیالکتی صبح امروز در سن 76 سالگی به دلیل عارضه کرونا ویروس درگذشت. طبق TMZ، نماینده جک ، جیل مک کالو گزارش داد که وی پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در بیمارستانی در خارج از لندن مستقر شده است. همسر جک نتوانست با همسرش در انگلیس باشد زیرا قبلاً در استرالیا در میان همه گیر جهانی در قرنطینه بود.

جک اخیراً برای مربی گویش در آینده مت مت ریوز استخدام شده بود بتمن رابرت پتینسون با بازی دوباره با این حال، بتمنفیلمبرداری تا زمان تبدیل شدن به شرایط امن برای فیلم ، مهار شده است. او شاید به خاطر کارهایش در زمینه های مختلف بهترین شهرت داشته باشد جنگ ستارگان سه گانه دنباله ، بازی سرگرد امات در نیروی بیدار می شود و آخرین جدی و همچنین آموزش لهجه به ستاره های فیلم.

جک به کمک دنیای باورنکردنی چندین فیلم اکشن پرمحتوا در طول 30 سال فعالیت خود با مربیگری گویش کمک کرد. برخی از معروف ترین فیلم هایی که او در آن کار کرده است انتقامجویان: Endgame ، شرلوک هولمز ، ارباب حلقه ها ، کاپیتان آمریکا ، و مردان سیاه و سفید: بین المللی. فهرست بازیگرانی که با او کار کرده است شامل ویگو مورتنسن ، کریستین بیل ، و رابرت داونی ، جونیور

مطلب پیشنهادی  کریستوفر نولان می خواهد tenet شود که فیلمی برای بازگشایی تئاترها باشد

از آنجا که کرونا ویروس همچنان تهدیدآمیز در سراسر جهان است ، ما قبلاً تلفات غم انگیز رستوران مشهور فلوید کاردوز و نمایشنامه نویس پرکار ترنس مک نالی را تجربه کرده ایم. از طرف روشن تر ، تام هنکس و ریتا ویلسون پس از تشخیص COVID-19 در حال بهبود هستند و اجازه بازگشت به خانه لس آنجلس را دارند.

به روز رسانی: بتمن مدیر مت ریوز این نظر را درباره گذر جک در توییتر ارسال کرد:

کریستوفر میلر ، از لرد و میلر ، کارگردانان اصلی Solo: A Star Wars Story، این ادای احترام را نیز ارسال کرد:

ادای احترام فیل لرد به اندرو جک:

گالری – شگفت انگیز جنگ ستارگان هنر مفهومی:

گالری – همه جنگ ستارگان فیلم رتبه بندی از بدترین به بهترین: