آینده Pixar روح توسط منتقدان در جشنواره فیلم BFI لندن به نمایش درآمده است ، و نقد و بررسی ها بسیار زیاد است. بسیاری از آنها فیلم را به عنوان یکی از بهترین و بلندپروازانه ترین آثار پیکسار تاکنون توصیف کرده اند. این با در نظر گرفتن بررسی می شود روح توسط پیت داکتر ، معروف به کارگردانی هدایت می شود Monsters، Inc.، بالا، و پشت و رو. به طور کلی ، بررسی ها بسیار مثبت است. با این حال ، چند منتقد اظهار داشتند که فیلم دارای نقص هایی است ، به ویژه سطح احساسی پایین تری نسبت به آثار قبلی Docter.

هالیوود ریپورتر طرفدار بسیار زیادی بود روح، می نویسد: “این فیلم بسیار فشرده ، کاملاً عالی اجرا شده و فقط یک بیت شویت بسیار کم سن و سال ، اوج پیکسار است. این ترکیبی برتر از داستان نویسی پیچیده شرکت ، هوش هیجانی پیچیده ، قدرت فنی و تمایلات مغزی در مورد دگزامتازون است. “

امپراتورینقد و بررسی آنچنان گلگون نبود ، اگرچه آنها از توانایی فیلم در ترکیب “سیلیکون و احساسات با ایده های بزرگ” قدردانی کردند. مرور بیانگر تمایل به لحظات احساسی بزرگتر است. الکس گادفری در بررسی سه ستاره خود می نویسد: “این 100 دقیقه جذاب است ، اما یک سفر عاطفی عظیم نیست.” “به نظر می رسد خطر عجیب کم است ، همه چیز در نظر گرفته شده است ، بدون مشت های بزرگ روده ای که ممکن است به آن امیدوار باشید ، مطمئناً از قدرت آن است که دکتر بالا و پشت و رو.

علی رغم کمبودهای جزئی ، Deadline از دکتر به دلیل نوسانات بزرگی که استودیو در گذشته انجام می داد ، تمجید کرد. “اگر روحجاه طلبی های والا کاملاً مورد توجه قرار نمی گیرد ، این واقعیت که یکی از برجسته ترین خانه های اصلی انیمیشن می تواند برای این نوع ستاره ها شلیک کند ، دلیل جشن گرفتن است. ” “این یک بازگشت مشخص به Pixar قدیمی است ، پر از ایده های بزرگ و اعدام اصلی ، و بیانیه ای برای هدایت دکتر از کشتی Pixar به دور از دنباله های بی پایان و بازگشت به نسخه های اصلی مخترع.”

مطلب پیشنهادی  «Tenet» یکی از کمترین آخر هفته های شغلی نولان را دارد

در توییتر ، پاسخ به روح بسیار خوش بین است. اعضای مخاطب از انیمیشن جذاب و قلب شگفت آور شیرین فیلم ستایش کردند:

در زندگی دیگر، روح بعد از اولین حضور در جشنواره فیلم کن ، در سینما دور می زند. اما ویروس کرونا ویران این برنامه ها بود و باعث شد دیزنی اعلام کند که این فیلم مستقیماً به سمت دیزنی + در پیش خواهد بود. برای کاربران + دیزنی هیچ هزینه اضافی پرداخت نمی شود.

روح در روز کریسمس به دیزنی + می رسد.

گالری – هر فیلم Pixar از بدترین به بهترین رتبه بندی می شود:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید