DC FanDome یک روز کامل از طعنه های ظالمانه برای طرفداران DC Comics بود که دارای پنل هایی برای آن بود The Suicide Squad، Wonder Woman 1984، آدم سیاه، فلش، و خیلی بیشتر. واقعه اصلی بعد از این همه ، البته ، بتمن، آخرین نسخه صفحه نمایش بزرگ شوالیه تاریکی به کارگردانی مت ریوز و بازیگری رابرت پتینسون در نقش بروس وین.

در طول نمایش FanDome ، ریوز ادعا كرد كه از زمان كودك یك طرفدار بتمن است و خود را مجذوب این سؤال كرد كه چگونه فردی بتمن می شود. با نامیدن فیلمش “سال دوم” داستان بتمن ، درباره یكی از قتل ها كه تاریخ فساد در شهر گاتهام را فاش می كند. اگرچه این یک داستان اصلی نیست ، ریوز گفت فیلم او “به اصل” بتمن “توجه می کند” به این معنا که خانواده وین به آن تاریخ گاتهام که در فیلم کاوش خواهد شد ، نقش خواهند داشت. ریوز همچنین گفت که سری اول Gotham PD که او برای HBO Max در حال تهیه آن است ، “از سال اول” با شروع نخستین ظهور هوشیارهای لباسی که به بتمن معروف می شود “عمیق تر” خواهد شد.

ایده Batsuit در این فیلم این است که بسیار عملی است؛ بروس وین خودش در حال ساخت آن است که خودش می رود ، بنابراین باید چیزی شبیه یک پسر مثل او باشد. و پر از خسارات و نشانه هایی است از خسارت هایی که وی هنگام گشت زدن در گاتهام به وی وارد کرده است. (آه و بتمن دارای Batcave است. فقط در مورد اینکه نگران این موضوع باشید.)

مطلب پیشنهادی  پیت دیویدسون داستان خود را می گوید

سرانجام ، رویداد اصلی رویداد اصلی آمد: اولین نگاه ما بتمن:

به علاوه ، در اینجا تصاویر جدیدی از رابرت پتیسون به عنوان بروس وین و بتمن آورده شده است:

و چند تصویر دیگر:

تقریباً هر بازیگری که بتمن را در صفحه بزرگ بازی می کند ، آرایش تیره ای در اطراف چشم های خود پوشیده است تا با گاو تاریک شخصیت ترکیب شود. به نظر می رسد که نسخه پاتینسون اولین کسی است که تأیید می کند در دنیای فیلم ، بروس وین آرایش تیره در اطراف چشمان خود دارد. پیش از این ، این آرایش به محض حذف شخصیت ماسک ، مانند این صحنه ، جادویی از بین می رود بازگشت بتمن. در یک شلیک ، مایکل کیتون آرایش می کند ، و سپس در مورد دیگر – درست همانطور که ماسک خود را جدا می کند – از بین می رود:

سرانجام ، فیلمی که لوازم آرایشی بتمن را صادقانه و دقیق به تصویر می کشد. زمان آن است بتمن در 1 اکتبر 2021 در سینماها افتتاح می شود. اگر به دنبال چیزی برای خواندن هستید ، مت ریوز می گوید که نگاهش به داروین کوک است بتمن: ایگو برای الهام گرفتن ، و به افراد توصیه می شود که این موضوع را چک کنند.

گالری – بمب های باکس آفیس که واقعاً خوب هستند: