Netflix تریلر تیزر جدیدی را برای سری انیمیشن های آینده خود منتشر کرده است دنیای ژوراسیک: اردوگاه کرتاسه. این بار ، کلیدهای پادشاهی متعلق به بچه ها است ، گروهی خوش ذوق که مصمم هستند “شگفت انگیزترین” سفر اردوگاه را داشته باشند. یا اینکه توسط جانوران ماقبل تاریخ زنده می شوند. این نمایش از تهیه‌کنندگان اجرایی استیون اسپیلبرگ ، کالین Trevorrow و فرانک مارشال و همراهان نمایش اسکات کیمومر و آرون هامرسلی استقبال می کند. پیش پرده زیر را مشاهده کنید:

با این نکته ، باید مته را بدانید: گروهی از بازدیدکنندگان دوست داشتنی دینو وارد یک پارک موضوعی پر از آن می شوند واقعی دایناسورها ، فقط برای کشف اینکه مکانیسم های ایمنی پارک واقعاً در حال خوردن است. خیلی سریع ، تجربه یک بار در طول زندگی به یک مسابقه برای زندگی خود تبدیل می شود. در حالی که هر دو پارک ژوراسیک و دنیای ژوراسیک حق رای دادن به بچه ها ، همیشه یک محصول جامد از بزرگسالان سریع فکر و دارای توانایی جسمی در دسترس هستند. ولی اردوگاه کرتاسه “ تریلر به هیچ وجه دارای بزرگسالان نیست ، حتی یک مشاور اردو نیز در آن حضور ندارد. آیا این بچه ها واقعاً به تنهایی هستند؟ چه کسی آنها را نظارت می کند؟ چه کسی این اردوگاه را در وهله اول تأیید کرد؟

مطلب پیشنهادی  RoboCop اکنون یک شخصیت "مورتال کامبت" است

سری جدید انیمیشن مطمئناً پیش از این بینندگان جوان تری را جلب می کند دنیای ژوراسیک: سلطهاوایل این ماه فیلمبرداری را در لندن آغاز کرد. این همچنین یک آغازگر مناسب برای کودکانی است که به اندازه کافی بالغ نیستند که بتوانند خشونت عمل را تحمل کنند دنیای ژوراسیک فیلم ها. اردوگاه کرتاسه مقصر خشونت است ، اما بلعیدن خون CGI به آسانی آسانتر است.

دنیای ژوراسیک: اردوگاه کرتاسه نمایشگاه های برتر در Netflix در تاریخ 18 سپتامبر.

گالری – جالبترین ریز عکسها در Netflix: