در مورد سومین فیلم MCU Spider-Man مارول با بازی تام هالند هنوز چیزهای زیادی نمی دانیم. ما رسماً نمی دانیم این شرور کیست – اگرچه گزارش شده است که Jamie Foxx’s Electro از آنجا برمی گردد مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2. ما نمی دانیم فیلم چطور مطرح خواهد شد مرد عنکبوتی: دور از خانهانتهای بمب ، که هویت مخفی پیتر پارکر را برای تمام جهان فاش کرد. ما حتی عنوان رسمی فیلم را نمی دانیم! اما این را می دانیم: تولید به طور رسمی آغاز شده است.

امروز ، تام هالند اولین عکس از مجموعه عکس های جدید را به اشتراک گذاشت مرد عنکبوتی فیلم ، که توسط کارگردانی شده است مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه و مرد عنکبوتی: دور از خانهجون واتس عکس نشان می دهد اسپایدی با ماسک روی ماسک خود با عنوان: “ماسک بزن ، من دو تا می پوشم …”

مطلب پیشنهادی  ایرفان خان ، ستاره illion میلیونر زاغه نشین ، در 53 سالگی درگذشت

هالند “کت و شلوار ارتقا یافته” را در صحنه های آخر به نمایش می گذارد دور از خانه، وقتی پیتر با استفاده از فناوری Tony Stark لباس خود را دوباره طراحی کرد تا به او در مبارزه با Mysterio Jake Gyllenhaal تقویت کند. در طول این فیلم مرد عنکبوتی می توانست لباس را عوض کند – او چندین لباس اسپایدی به تن داشت دور از خانه، از جمله لباس Iron Spider و یک لباس Stealth کاملا سیاه – اما اکنون به طور قطع می دانیم که او حداقل برای بخشی از فیلم این لباس را می پوشد.

مارول سوم هنوز بدون عنوان مرد عنکبوتی این فیلم در حال حاضر قرار است در 17 دسامبر 2021 در سینماها اکران شود.

گالری – هر فیلم مرد عنکبوتی از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: