مخالف فرار چیست؟ هر کلمه ای را برای توصیف آن استفاده می کنیم – تراژدی؟ بدبختی؟ جفت خواهی؟ – این پرنده آواز

این فیلم ، در مورد بیماری همه گیر کشنده “Covid-23” ، اولین تولید در لس آنجلس در طی همه گیری Covid-19 بود. این فیلم به تهیه کنندگی مایکل بی تولید شده است ریوردیلKJ Apa به عنوان پیک مصون از ویروس جدید و کشنده ای است که برای نجات دوست دخترش (صوفیا کارسون) از زندان قرنطینه تلاش می کند. فقط فیلمی که می خواهید تماشا کنید در حالی که ویروس کرونا برای سومین بار در سراسر کشور در حال صعود است.

این اولین تریلر این فیلم است که کریگ رابینسون ، بردلی ویتفورد ، پیتر استورمار و دمی مور نیز در آن بازی می کنند:

خلاصه داستان رسمی Heree’s فیلم:

در هیجان ترسناک SONGBIRD ، ویروس COVID-23 جهش یافته است و جهان چهارمین سال قفل شدن است. آمریکایی های آلوده از خانه هایشان بیرون رانده می شوند و به اردوگاه های قرنطینه معروف به Q-Zones منتقل می شوند ، جایی که هیچ راهی برای فرار وجود ندارد ، زیرا چند روح شجاع در برابر نیروهای ستم مبارزه می کنند. در میان این چشم انداز dystopian ، یک پیک نترس ، Nico (KJ Apa) ، که در برابر این عامل بیماری زا مصون است ، با سارا (صوفیا کارسون) امید و عشق پیدا می کند ، اگرچه قفل کردن او آنها را از تماس بدنی منع می کند. وقتی اعتقاد بر این است که سارا به این ویروس آلوده شده است ، نیکو در جستجوی تنها چیزی است که می تواند او را از زندان نجات دهد … یا بدتر از آن ، در خیابان های عقیم لس آنجلس مسابقه می دهد.

پرنده آواز در حال حاضر تاریخ انتشار رسمی ، چه در مورد همه گیر و همه ، ندارد. در بیانیه مطبوعاتی رسمی فقط به عنوان “به زودی” ذکر شده است. باشد که همه ما برای دیدن آن زنده بمانیم (یا تصمیم بگیریم که آن را نبینیم ، به هر حال که باشد).

مطلب پیشنهادی  روز گذشته رابرت داونی را به عنوان مرد آهنین در فیلم های نادر BTS فیلم تماشا کنید

گالری – جنجالی ترین فیلم های تاریخ: