نینو موونز / The CW
نینو موونز / The CW

در آستانه بازگشت نمایش آنها با یک ستاره و قهرمان کاملاً جدید ، The CW از دو نگاه رسمی رسمی به بتومن جدید Javicia Leslie رونمایی کرده است. نسخه شخصیت لسلی ، لباس کمی اصلاح شده از لباسی که روبی رز در فصل اول پوشیده است ، دارای رگه های قرمز جدید ، دستکش های قرمز و چکمه های کوتاه تر:

نینو موونز / The CW
نینو موونز / The CW

طراح لباس مایا مانی در بیانیه مطبوعاتی همراه با رونمایی از لباس جدید گفت که “برای لباس جدید مهم بود که حضور فرماندهی جاویسیا را به نمایش بگذارد در حالی که ورزشکاری او را به نمایش می گذارد و به او اجازه می دهد آزادی بیان طبیعت فیزیکی Batwoman را داشته باشد در حالی که فوق العاده باحال به نظر می رسد. ” در اینجا عکس دیگری از کت و شلوار جدید Batwoman وجود دارد:

نینو موونز / The CW
نینو موونز / The CW

و در اینجا نحوه توصیف نمایش Ryan Wilder جدید زن لزلی ، رایان وایلدر آورده شده است:

رایان وایلدر در شرف تبدیل شدن به زن بتومن است. او دوست داشتنی ، نامرتب ، وفادار ، کمی مسخره است ، و جدا از لزبین بودن ، نمی تواند متفاوت از زنی باشد که قبل از خود ، کیت کین ، میلیاردر Batsuit را پوشید. رایان ، که ما فقط در کارخانه خود برای کار با شرکت در ون خود زندگی می کنیم ، در تمام مدت زندگی خود احساس گرفتار و ناتوان بودن در سیستم کرده است و معتقد است که بتسوئیت کلید شکستن آن است. اما چیزی که او کشف خواهد کرد این است که رایان وایلدر قدرتمند نیست ، بلکه زن درون آن است که سرنوشت خود را برای همیشه تغییر دادن شهر گاتهام می یابد.

زن خفاش اوایل سال 2021 برای دومین فصل خود در The CW برمی گردد.

مطلب پیشنهادی  رمز و رازهای حل نشده برای قاتل فرار شده لستر یوبانكس مساعد است

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین:

برنامه موبایل ScreenCrush را دریافت کنید