چه زمانی چرخ روزگار این هفته برای سی و هشتمین دوره تلویزیونی مشترک خود بازگشت ، این نمایش کمی متفاوت به نظر می رسید. در اولین قسمت های تازه ضبط شده از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا ، ممکن است بینندگان متوجه برخی تغییرات شده باشند که نشان دهنده سن ما در فاصله اجتماعی است. بازی هنوز همان است ، مرحله هنوز همان است. هیچ تغییری شدید مانند تقسیم پلاستیکی عظیم بین بازیکنان وجود ندارد. همه در اطراف چرخ عظیم الجثه فاصله داشتند ، بنابراین این کمک می کند.

اما این روزها واقعاً نمی توانید هرکسی یک چرخ را لگدمال کند – بنابراین اکنون بازیکنان هرکدام “چیز سفید” مخصوص خود را دارند (که به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که پت ساجاک آن را صدا می کند) که از آنها برای گرفتن لبه های چرخ استفاده می کنند و چرخش می دهند . شما می توانید یکی از “چیزهای سفید” را در تصویر بالا ببینید. لطفاً در مورد آنچه که به نظر می رسد در آن مسابقه دهنده است هیچ شوخی نکنید.

تفاوت بزرگ دیگر این است که پت کل قسمت را در جای خود می ایستد و همیشه فاصله خود را با میهمانان حفظ می کند. در طی 37 فصل قبلی ، وقتی بازیکنی یک معما را حل می کرد ، به او می آمد و در حالی که جوایز و امتیازات آنها را اعلام می کرد ، با آنها دست می داد و در کنار آنها می ایستاد. اکنون او کاملاً 6 فوت با همه فاصله دارد. در طول دور جایزه ، او همچنین کمی دور از برنده ایستاده که چرخ پاداش را می چرخانند ، و این رقص کمی ناجور را جایی که بازیکن می چرخد ​​هدایت می کند ، سپس از چرخ دور می شود تا پت بتواند به چرخ نزدیک شود و کارت را بگیرد. شاید بتوانیم مانند یک بازوی رباتیک کارت را برداریم و آن را به پت تحویل دهیم؟

مطلب پیشنهادی  زاک اسنایدر اولین مربی خود را به دلیل برتری خود در "لیگ عدالت" نشان داد

هنوز هم ، به غیر از فضای کمی دنج و آرام ، زیرا همه از هم فاصله دارند ، به نظر نمی رسد که متفاوت از قسمتهای استاندارد شما از چرخ روزگار. تصور اینکه هواداران از هر تغییری ناراحت باشند سخت است. در زمان های بسیار نامشخص ، خوب است که یک وسیله اصلی تلویزیونی برای دهه ها همچنان قوی باقی بماند.

گالری – دی وی دی های ضروری دوران جریانی: