چندی پیش هریسون فورد ادعا نکرد ایندیانا جونز 5 “این بهار” در حال فیلمبرداری است. باور کردنش سخت است نبود از مدتها پیش اکنون ، زیرا “دیرباز” دیگر معنای معقولی در دنیای کروناویروس ندارد. خیلی وقت پیش نبود؟ 12 دقیقه پیش درمورد چه چیزی صحبت می کنیم؟

به هر حال ، خیلی وقت پیش نبود ، اما از آن زمان تاکنون اتفاقات زیادی رخ داده است. برای یک چیز ، ما یاد گرفتیم که استیون اسپیلبرگ مستقیم نیست ایندی 5، که برای اولین بار برای حق رای دادن خواهد بود. و اکنون ، به دلیل وجود کورو ویروس و عوامل زیادی ، این فیلم برای یک سال کامل به تعویق افتاده است. مطابق برنامه ریزی در تاریخ 9 ژوئیه 2021 اکران نخواهد شد. در عوض ، می توانید انتظار داشته باشید (یا شاید برای آن امیدوار باشید) در 29 ژوئیه 2022. (در یک نقطه ، ما نباید چنین باشد ، این فیلم قرار بود در تابستان افتتاح شود از سال 2019.)

در یک موضوع مرتبط ، در تاریخ 13 ژوئیه 2022 ، هریسون فورد 80 ساله خواهد شد. چه کسی برای ایندی 80 ساله آماده است؟

آخرین موردی که شنیدیم ، جیمز مانگولد انتخاب کارگردانی این فیلم در مکان اسپیلبرگ بود ، اگرچه تاکنون هیچ خبر رسمی برای این کار اعلام نشده است. به نرخی که جهان در سال 2020 تغییر می کند بی توجه باشید ، به نظر می رسد حتی در تعمق زندگی در سال 2022 نیز ناعادلانه به نظر برسد. و با یک قهرمان تقریباً 80 ساله ، این مثل یک حق رای دادن به نظر می رسد که می تواند اکنون برای تولید آن بسیار مشکل باشد. شما نمی توانید هریسون فورد را به دور یک مجموعه – بسیار کمتر سفر به جهان در یک تور مطبوعاتی – داشته باشید زیرا او در وسط گروه سنی بالاترین ریسک برای کورو ویروس قرار دارد ، حتی اگر به نظر او سلامتی داشته باشد.

مطلب پیشنهادی  Look اولین نگاه W The Witcher ’فصل 2: ​​گرالت بازگشت

بنابراین ممکن است تولید ممکن نباشد که تابستان امسال شروع شود حتی اگر مانگولد فیلم نامه را به روشی معقول وارد بازار کند و مربع شود. امیدوارم همه افراد درگیر سالم باشند ، داستان با هم جمع می شود ، و این میکند اتفاق می افتد – فقط به این دلیل که هریسون فورد از طریق این بیماری همه گیر سالم می ماند ، و ما واقعاً به این واقعیت نیاز داریم. هیچ جرعه مقدس شفا جادویی در جهان ما وجود ندارد.

گالری – جزئیات کوچک در اظهارات کشتی گمشده شما ممکن است از دست داده باشید: