من یکی از طرفداران بزرگ گرافیک طنز و هنرمند داستان فیلم گابریل هاردمن هستم. یکی از قطعه های مورد علاقه من که تاکنون در اینجا روی ScreenCrush اجرا کردم مصاحبه ای با او بود که در آن او برخی از تابلوهای مورد علاقه خود را از فیلم ها به اشتراک گذاشت و ضمن اینکه بینشی در مورد روند یک هنرمند داستان داستانی داشت.

گهگاه هاردمن تعداد بیشتری از این استوری بک ها را در توییتر به اشتراک می گذارد و دیروز سرگرمی خود را ارسال کرد نخ از بین تمام فیلم هایی که وی فیلم های داستانی را انجام داده بود ، هرگز به نتیجه نرسید. فیلمهای ساخته نشده شامل معروف هستند دیتر، که مایک مایرز قصد داشت بنا به محبوبیت خود ، آن را بسازد شنبه شب زنده شخصیت ، بازسازی اجرای Logan است توسط برایان سینگر ، و یک تکرار قبلی از آن جان کارتر مریخ که می توانست توسط آن کارگردانی شود کاپیتان آسمان و دنیای فرداکری کنران.

با این وجود جذاب ترین فیلم فیلمی بود که براساس نقرهای Surfer Marvel ساخته شده است. به گفته هاردمنرومپر استومپرجفری [Wright] کارگردانی بود او می خواست از ایوان مک گورگور به عنوان سرور و استیون برکوف به عنوان گالاکتوس استفاده شود. ” سپس امروز ، هاردمن در واقع برخی از صفحه داستان را از فیلم ارسال کرد. خودت ببین:

مطلب پیشنهادی  سازندگان ‘Game of Thrones’ برای تطبیق سریال های علمی تخیلی برای Netflix

بدیهی است که این فیلم هرگز اتفاق نیفتاده است ، و شاید بهترین بهترین باشد ، زیرا هاردمن در توییتر نیز خاطرنشان کرد که نقره سورپر باید بیشتر فیلم را مانند یک انسان خرج کند زیرا “vfx در آن زمان خیلی پرهزینه بود.” این تکه از فیلم بسیار جالب به نظر می رسد؛ بدیهی است که او اینجا در قالب انسان نیست.

تا به امروز ، Surfer هنوز فیلم خودش را بدست نیاورد ، اگرچه وی در سال 2007 فاکس نقش مهمی ایفا کرد Fantastic Four: Rise of the Surfer Silver. فیلم از نظر کلی عالی نبود ، اما Surfer حداقل با توجه به استاندارد زمان ، به طرز شگفت انگیزی چشمگیر به نظر می رسید. حالا که دیزنی صاحب فاکس است ، همه منتظر بازگشت شخصیت به صفحه بزرگ هستند ، اما ثور: عشق و رعد و برق مدیر Taika Waititi اخیراً Surfer را اعلام کرد نخواهم شد با وجود شایعات برعکس در فیلمش ظاهر شد. شاید شخصی که در مارول است این استوری بورد های جذاب را ببیند و خسته شود که شخصیت را برگرداند. همیشه فاز پنجم وجود دارد.

گالری – نحوه تغییر MCU طنزهای Marvel برای همیشه لطفا برای: