صحنه های مهم بسیاری در تاریخ فیلم های مارول وجود داشته است: اولین باری که رابرت داونی جونیور گفت: “من مرد آهنی هستم”. اولین تانوس در پایان اعتبارات انتقام جویان. اما اگر ما باید به یک صحنه اعتبار دهیم که واقعاً عصر مارول فیلم را شروع کرد ، قبل از وجود جهان سینمایی مارول حتی واقعیتی هم داشت.

ما در مورد صحنه ای از اصل صحبت می کنیم مردان ایکس، و در این ویدیوی جدید از رایان آری ScreenCrush ، ما فقط این دلیل را توضیح می دهیم که چرا این ترتیب است. برای فیلم و تاریخ کلی صفحه نمایش مارول مهم است. این بخشی از لیست پخش YouTube با نام “One X-Clear Scene” است که در آن کانال های مختلف در لحظه های مهم در تاریخ حق رای دادن Fox X-Men مورد توجه قرار می گیرند.

مطلب پیشنهادی  لوگوی جدید مارول به Chadwick Boseman ادای احترام می کند

تماشای صحنه یک X-عالی ScreenCrush را در اینجا مشاهده کنید:

اگر این فیلم را در مهمترین صحنه در اصل دوست داشتید مردان ایکسبیشتر فیلم های ما را در زیر بررسی کنید ، از جمله مقاله ما در مورد معنای مخفی مرد عنکبوتی: دور از خانهمقاله ما در مورد آنچه ایجاد می کند مرد آهنین کار می کند (و می سازد) مرد فولاد کار نمی کند) و نظریه ما درباره اوبادیا استن و هیدرا. بعلاوه ، در کانال YouTube ScreenCrush تن بیشتری وجود دارد. حتما مشترک شوید تا همه قسمتهای آینده ما را بدست آورید.

گالری – تکامل همه لباس های انتقام جویان ، از فیلم گرفته تا فیلم: