سه شنبه شب کوین والش 48 ساله نهمین شرکت کننده در مسابقات بود خطر! تاریخ برای بازی در مقابل خودش در Final Jeopardy. تحلیلگر داستان پس از ورود رقبای همکار نات سوپاب و الکس سویتسکی به ترتیب با 400 دلار و 0 دلار ، در این موقعیت منحصر به فرد قرار گرفت. از آنجا که آنها قادر به شرط بستن مبلغی پولی بر روی پاسخ خود نبودند ، به طور خودکار رد صلاحیت شدند.

آلک تربک ، مجری برنامه با شوخی گفت: “صحنه اکنون یک مکان بسیار تنها به نظر می رسد.” فینال عجیب و غریب زیر را تماشا کنید ، که در آن والش به طور غیرمنتظره ای برنده می شود … علیه خودش.

این گروه “ضمایر ادبی” بود و سرنخ به شرح زیر بود: “با تشکر از یک فیلم ترسناک ، این رمان در سال 2017 ، حدود 30 سال پس از رسیدن به شماره 1 ، به لیست پرفروش ها بازگشت”. والش پاسخ دو نامه را نوشت – آی تی – تقریبا فوری. شب گذشته والش به عنوان اولین برنده چهار روزه این فصل مشخص شد. وی در حال حاضر 81،700 دلار درآمد کسب کرده است و امشب با امید به کسب پنجمین پیروزی به رقابت می پردازد. مطابق با طرفدار خطر، آخرین باری که یک مسابقه دهنده تنها در Final Jeopardy شرکت کرد 12 مارس 2015 بود.

مطلب پیشنهادی  "سکوت سریال دنباله بره ها" Clarice "توسط CBS برداشت

فصل 37 از خطر! با طراحی مجدد مجموعه و پروتکل های ایمنی بهداشت ، فیلم را در میان همه گیری ادامه داده است. همه اعضای خدمه باید ماسک داشته باشند ، از جمله شرکت کنندگان هر زمان که روی صحنه به طور فعال رقابت نمی کنند. اکنون از شرکت کنندگان در مسابقه بیش از حضور حضوری در مورد بزرگنمایی تست می شود. مانند بسیاری از نمایش های بازی در حال حاضر ، خطر! مخاطب استودیوی زنده ندارد. “مخاطب” متشکل از حدود 10 کارمند و دوربین است.

گالری – نمایش های واقعیت اعتیاد آور در Netflix: