طرفداران فیلم به کارگردانی تام هنکس ، شگفتی های یک ضربه ای ، و اتان امبری ، توجه می کنند: بازیگران اون کاری که انجام می دهی! این هفته مجازی مجازی را در YouTube انجام می دهد. آنها می خواهند فیلم راک محبوب 1996 خود را به عنوان یک کمک کننده برای تماشای این فیلم تماشا کنند MusiCares صندوق امداد COVID-19.

یکی از ستارگان این فیلم ، تام اورت اسکات ، خبر از حضور در توییتر داد ، که گفته می شود شامل “گروه و مهمانان ویژه” است. بقیه گروه ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود ، استیو زان ، جاناتون شاخ و آقای فوق است. (همسر من یک هوادار بزرگ است. کاملاً یک چیز کامل است.) در مورد میهمانان ویژه ، دلیل بر این است که خود هنکس ، که یکی از اولین افراد مشهوری شد که با تشخیص کرونویروسی به عموم مردم رفت ، ظاهر شد. اعضای بازیگران دیگر شامل لیو تایلر و شارلیز ترون بسیار ناشناخته و جوان ، که در آن زمان ناشناخته است ، می شوند.

مطلب پیشنهادی  تماشای وسلی اسنایپ مصاحبه "تیغه" را با شخصیت انجام دهید

این اعلامیه اسکات در توییتر بود:

اگرچه هنکس قبلاً از کروناویروس ، حتی میزبانی نیز بهبود یافته است شنبه شب زنده این فیلم در آخر هفته گذشته از خانه اش ، این فیلم ارتباط دیگری با ناراحت کننده دیگر با این بیماری دارد. ترانه غیرقابل تصور از این فیلم توسط آدام شلسینگر نوشته شده است ، که ماه گذشته پس از انقباض کرونا ویروس درگذشت. شلسینگر ، ترانه سرا و فوق العاده با استعداد و عضو موسس Fountains of Wayne ، تنها درگذشت 52 سال داشت. بنابراین این روشی دوست داشتنی برای احترام گذاشتن حافظه او ، جمع آوری پول و لذت بردن از یکی از فیلم های مورد علاقه ما در یکباره است. در تاریخ 17 آوریل ساعت 7 بعد از ظهر به جمع بازیگران بپیوندید و در این لینک تماشا کنید.

گالری – فیلم هایی که به دلیل Coronavirus زود هنگام به VOD رفته اند: