ما ری ری پارکر جونیور را شنیده ایم شکارچیان شبح آهنگ قبل از آن با موسیقی های دیگر همگام سازی شده است. در دهه 80 میلادی یک دادخواست کاملاً بدنام وجود داشت زیرا هوی لوئیس معتقد بود که این آهنگ حق چاپ او را برای “من داروی جدید می خواهم” نقض می کند. (سرانجام این شکایت در خارج از دادگاه حل و فصل شد ؛ ریتمن بعداً اعتراف کرد که او از هوی لوئیس به عنوان موسیقی موقت در موسیقی استفاده کرده است شکارچیان شبح برش خشن.)

هر چند این چیز جدیدی است. این کسی است که پارکر را له می کند شکارچیان شبح موضوع با “بین کهکشانی” Beastie Boys. و آنها نه تنها از این آهنگ استفاده کردند – بلکه با ترکیب عکسهایی از آن ، کلیپی تهیه کردند که با آن همراه بود شکارچیان شبح و Ghostbusters II با نماهنگ های Beastie Boys.

هیچ کس ادعا نکرده است که “Intergalactic” از “Ghostbusters” الهام گرفته است اما این ترکیب به طرز باورنکردنی ، غیرممکن به خوبی کار می کند. (“Intergalactic” اولین تک آهنگ Beasties بود سلام تند و زننده، که در سال 1998 منتشر شد.) این همچنین ممکن است آهنگ اصلی برای آن باشد شکارچیان شبح. در زیر آن را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  چرا گیدئون کودک یودا را می خواست؟

این واقعاً باورنکردنی است سونی باید از این به عنوان آهنگ تم استفاده کند Ghostbusters: زندگی پس از مرگ چه زمانی که سرانجام در 5 مارس 2021 در سینماها افتتاح می شود. به یاد داشته باشید Ghostbusters: زندگی پس از مرگ؟ بله ، در نهایت این اتفاق می افتد ، وقتی ها دوباره شروع به اکران می کنند. (می خواهید فوق العاده افسرده باشید؟ آن قرار بود سه ماه پیش ، در جولای سال 2020 اکران شود. فکر کنید سال آینده به موقع اکران شود؟ فکر کنید اکران می شود اصلاً سال آینده؟ در این مرحله ، ما روی آن شرط نمی بندیم.)

گالری – فیلم های علمی تخیلی که به درستی آینده را پیش بینی می کنند: