مرد ، یک هفته بزرگ برای بابا فت بود. حدس می زنم وقتی قبلاً ماسکی را بر روی کلاه ایمنی ایجاد کرده اید که هر روز تمام روز می پوشید ، کورو ویروسی بزرگ نیست.

در اوایل هفته جاری ، یک پروفایل عظیم از کارگردان جاش ترانک یک بار و برای همیشه این تک نویس را تأیید کرد جنگ ستارگان در واقع فیلمی که قرار بود روی آن کار کند ، در واقع یک فیلم انفرادی Boba Fett بود. البته آن فیلم هرگز به نتیجه نرسید. اما اکنون فهمیدیم که شکارچی فضل و محبوب همه است اراده به هر حال خیلی زود به صفحه نمایش ها برگردید – در فصل 2 از ماندالوریایی.

گزارشگر هالیوود خبر را گزارش کرد آنها همچنین فاش می کنند که Fett توسط Temuera Morrison بازی می کند ، که پدر بابا فت را جانگو فت بازی کرده است. جنگ ستارگان واعظات بازگشت بابا فت ، در مدت کوتاهی ، در اولین فصل از فصل خسته شد ماندالوریایی:

انتظار می رود که بابا فت در فصل دو سریال فقط نقش کوچکی داشته باشد ، بعد از اینکه شخصیت در فصل یک قسمت “The Gunslinger” را اذیت کرد ، هنگامی که یک چهره مرموز ورزشی که مارپیچ های مارک تجاری شکارچی فضل را ورزشی می کند به بدن ظاهرا بی جان Fennec Shand نزدیک شد. (مینگ-سد ون).

در ابتدا بابا فت به تصویر کشیده شد Empire Strikes Back و بازگشت جدی توسط بازیگر جرمی بولاچ. صدای او توسط جیسون وینگنر تأمین شد – اما وقتی جورج لوكاس این تجدید نظر را انجام داد جنگ ستارگان برای اولین بار در انتشار Blu-ray ، او موریسون مجدداً خطوط Wingreen را ضبط کرد و آنها را در فیلم های به روز شده قرار داد. (بابا فت ، می بینید ، واقعاً کلون جانگو فت است ، اگرچه با او به عنوان پسرش رفتار می کند.)

مطلب پیشنهادی  حتی اسکارها توسط Coronavirus اکنون به تأخیر افتاده اند

هواداران مطمئناً این خبر را با شور و هیجان استقبال می کنند. به نظر می رسد چهره Boba Fett vs Mando اجتناب ناپذیر است – و تضاد کامل برای یک فصل آینده ماندالوریایی. انتظار می رود این نمایش برای دومین فصل خود در پاییز امسال به دیزنی + برگردد.

گالری – شگفت انگیز جنگ ستارگان هنر مفهومی: