در حالی که همه گیر کورو ویروس به سختی به مشاغل کوچک ضربه می زند ، شرکت های بزرگتر از اثرات آن در امان نیستند. شرکت والت دیزنی ممکن است یک کنگلومرا بزرگ باشد – و سرویس پخش آن + Disney ممکن است دستاوردهای بزرگی در مشترکین داشته باشد – اما بخش بزرگی از تجارت این شرکت کاملاً تعطیل شده است ، از جمله پارک های موضوعی و خط مسافرتی آن.

در نتیجه ، مدیرعامل جدید دیزنی ، باب چاپک یادداشتی را برای کارمندان نوشت که نشان می دهد مدیران ارشد برای کمک به شرکت در رفع بحران ، دستمزدهای موقت را دریافت می کنند. علاوه بر این ، مدیرعامل و مدیر اجرایی جدید دیزنی ، باب ایگر در حال حاضر از کل حقوق خود پیش می رود.

چپپ با بیان اینکه دیزنی در اثر این بحران “به شدت سخت” برخورد کرده است ، نوشت

با توجه به این امر ، ما در حال اجرای اقدامات متنوعی هستیم که برای موقعیت بهتر ما در برابر آب و هوای این چالش های خارق العاده طراحی شده اند. در میان آنها ، ما از مدیران ارشد خود خواهیم خواست تا با كاهش در پرداخت حقوق مؤثر در 5 آوریل ، به كاهش فشار پرداخت كنند ، تمام شركت كنندگان حقوق بازنشستگان حقوق خود را با 20٪ كاهش ، SVP 25٪ و EVP و بالاتر 30٪ كاهش می دهند. من 50٪ کاهش حقوقم را می گیرم. این اقدام موقت تا زمانی که پیش بینی بهبود قابل توجهی در تجارت خود نکنیم عملی خواهد بود. رئیس اجرایی ما ، باب ایگر تصمیم گرفته است که 100٪ از حقوق خود را نادیده بگیرد.

برای ایگر احساس بدی نکنید. مطابق با تنوعاو تنها در سال 2019 در جایی از محله 48 میلیون دلار هزینه کرد. بنابراین او خوب خواهد بود. (طبق گزارش ها ، حقوق سالانه Chapek 2.5 میلیون دلار است ، با این فرصت که حدود ده برابر بیشتر از پاداش باشد.) پارک های موضوعی دیزنی به طور نامحدود بسته می شوند ، با این شرکت تاکنون متعهد شده است تا فقط تا 18 آوریل به کارمندان ساعتی خود بپردازد. در همین حال ، دولت فدرال قبلاً اعلام کرده است که دستورالعمل های دوردست اجتماعی حداقل تا پایان آوریل عملی خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  فیلمنامه نویس «بازگشت به آینده» سرانجام سوراخ بزرگ طرح را توضیح می دهد

گالری – فیلم هایی که نمی توانیم باور کنیم در واقع در دیزنی موجود هستند::