پست زیر حاوی تباه کننده برای فصل 11 کتاب ماندالوریان.

قسمت این هفته از ماندالوریایی با فرود یک سفینه فضایی بر روی یک سیاره آغاز می شود. این یک چیز معمولی نیست جنگ ستارگان فرود ، جایی که یک کشتی درخشان با جمع شدن بالها و ظهور تجهیزات فرود در یک رقص رقصانه و با ظرافت ، با ظرافت پایین می آید. این بار کشتی ماندالوریان ، Razor Crest ، در سفرهای خود بسیار آسیب دیده است و آنقدر زمین نمی خورد که سقوط کند. ورود مجدد بدنه خود را با آتش های خروشان منفجر می کند. در حالی که کشتی از جو عبور می کند ، دور و باری بار و لرزش دارد. رادیو اخطار قریب الوقوع سقوط را می دهد. در آخرین ثانیه ، ماندالوریان راننده ها را شلیک می کند و سرعت کشتی را کاهش می دهد – که پس از آن با کمال تکان خوردن و در آب کنار تخته فرود مورد نظر خود می افتد.

حتی بیشتر از طراحی موجودات چشمگیر و جنگهای شدید بلستر ، این همان چیزی است که من هفته به هفته منتظر آن هستم ماندالوریایی: این شاید تازه ترین چیز باشد جنگ ستارگان کهکشان تاکنون تولید کرده است. این در مورد یک بچه با قدرت باور نکردنی در یک تلاش اسطوره ای نیست. این در مورد یک شاهزاده خانم نترس نیست که اسرار کهکشانی را حمل می کند. این در مورد نوه یک جادوگر شیطانی ، یا شجاع ترین خلبان جنگنده در کهکشان نیست. این در مورد یک پدر جایگزین است که سعی دارد بچه اش را از نقطه A به نقطه Z برساند در حالی که با همان دردسرهایی که ما همه سر و کار دارد با. سواری او یک تکه آشغال است. خراب می شود مکانیکی که آن را تعمیر می کند یک کار تند و سریع است. افرادی که پیشنهاد کمک به او را می دهند در ازای آن مطالبه می کنند. وقتی ماندو پایان معامله خود را انجام داد ، آنها هنوز چیزهای بیشتری می خواهند. در همین حال ، هرچند بار که به او بگویید دست از کار بکشد ، بچه اش جلوی چیزهای دهان خود را نخواهد گرفت.

نبردهایی برای سرنوشت جهان وجود دارد ، اما آنها بیشتر در حاشیه هستند ، مانند این هفته که تلاش ماندو برای یافتن بیشتر از نوع خود چهره خود را با بو-کاتان (کیتی ساخوف) روبرو می کند و او او را برای کمک استخدام می کند او در ازای دریافت اطلاعات ارزشمند به یک کشتی تدارکاتی امپریال حمله کرد. در غیر این صورت، ماندالوریایی بسیار دانه تر است این مربوط به ماهیت خسته کننده و معاملاتی زندگی است. در جنگ ستارگان کهکشان و همچنین کهکشان ما ، هیچ چیز رایگان نیست و همه قیمت دارند.

مطلب پیشنهادی  همه چیز جدید در آمازون Prime Video در ماه ژوئیه

تمام تنظیمات مختلفی که ماندو در این قسمت انجام می دهد را در نظر بگیرید. او روی ماه آبکی تراسک فرود می آید و برای تعمیر Razor Crest نیاز به پرداخت کسی دارد. او ماموریت خود را برای رساندن بانوی قورباغه و تخمهای نابارور شده به همسر منتظر خود به پایان می رساند. او به او می گوید که در رستوران مجاور به دنبال اطلاعات باشد. ماندو برای Baby Yoda چوچر سفارش می دهد ، اما پیشخدمت نمی گذارد هر دو بدون سفارش چیزی برای خودش پشت میز بنشینند. در عوض ، ماندو در ازای کسب اطلاعات به او اعتبار می دهد. این ماندو و کودک را به یک معامله دیگر و سپس معامله دیگری هدایت می کند – وقتی بو-کاتان و ماندالوریایی های او ادعا می کنند در ازای کمک به حمل و نقل باری شاهنشاهی آنها را به مسیر درست هدایت می کنند.

در طول این هفته “وراث” مواردی وجود دارد که ماندالوریان پدرو پاسکال شجاعانه عمل می کند ، اما تقریباً هیچ کجا بازی نمی کند قهرمانانه. او هرگز برای آزادی برده ها مبارزه نمی کند یا اشتباهی را که برخی شرور شرور مرتکب شده اند برطرف می کند. او در واقع فقط سعی می کند جنگ ستارگان معادل این است که کودک خود را به موقع به مهد کودک برسانید در حالی که همکاران شما برای کمک به شما در پروژه های مختلف به شما کمک می کنند.

در طول فصل اول ماندالوریایی، من در مورد چگونگی سریال یک داستان عالی درباره پدر بودن سخت نوشتم. امسال این نمایش حتی ابتدایی تر از آن به نظر می رسد. کمتر درباره پدر بودن و به طور کلی از زندگی. هیچ مشکلی برای ماندالوریان پیش نمی رود. شاید او هرگز آن نقاب را از سر خود برنمیدارد زیرا اگر چنین می کرد همه می توانستند ببینند که هر لحظه از سرخوردگی محض و کامل چقدر به اشک ریختن نزدیک است.

گالری – ماندالوریایی پوسترهای فصل 2 از سراسر جهان: