یک ماه پیش ، دیزنی اعلام کرد که سرویس پخش Disney + خود را به “تمرکز اصلی” محتوای خود تبدیل کرده است. شبیه چیه؟ طبق یک گزارش جدید ، این می تواند به این معنی باشد که دیزنی شروع به تغییر بیشتر فیلم های بیشتری می کند که در ابتدا برای سینماها برنامه ریزی شده بود.

Deadline می نویسد که دیزنی “به دنبال راه اندازی تعدادی از فیلم های خانوادگی آینده خود در Disney + است.” عناوین شامل نسخه زنده از پیتر پنبه کارگردانی دیوید لووری ، پینوکیو، با بازی تام هنکس و کارگردانی رابرت زمکیس ، و کرولا، با بازی اما استون به عنوان نسخه جوان تر 101 دالمی شرور. این پست تصدیق می کند که هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است:

این استودیو در حال بررسی هر گزینه است و همه چیز در دست بررسی و برنامه ریزی است ، زیرا دیزنی قصد دارد به ابتکار عمل مستقیم به مشتری خود متکی شود و به ساختن دیزنی بزرگ + ادامه دهد ، در غیر این صورت به دلیل طغیانی که پارک های تفریحی و سرگرمی های زنده از بیماری همه گیر COVID گرفته اند ، تاریک خواهد بود.

بازسازی زنده کاریکاتورها مانند شیر شاه و علاladالدین در سالهای اخیر در زرادخانه دیزنی قابل اطمینان ترین بازدید از گیشه بوده است. اما این شرکت همچنین به طور واضح بازسازی هایی را برای Disney + تولید کرده است. مانند نسخه سال گذشته از بانو و ولگرد. اوایل تابستان امسال ، دیزنی سعی کرد نسخه بازسازی شده آن را منتشر کند مولان در دیزنی + با هزینه حق بیمه. نتایج هرچه باشد ، دیزنی هنوز آزمایش را تکرار نکرده است. اولین فیلم بزرگ دیزنی که Pixar’s در آن سرویس حضور دارد روح، هیچ هزینه اضافی برای مشترکان ندارد.

مطلب پیشنهادی  دعای دوین جانسون را برای رهبری دلسوزانه تماشا کنید

در حال حاضر ، واقعیت این است که هیچ کس چیزی درباره صنعت سینما طی دو سال دیگر نمی داند. ما نمی دانیم که چه زمانی سالن های نمایش به حالت عادی برمی گردند و نمی دانیم که در آن زمان هنوز چند سالن تئاتر ایستاده است. اگر این صنعت به سرعت بهبود یابد ، برخی از این عناوین می توانند به صورت مالتی پلکس باز شوند. در غیر این صورت ، دنیای شگفت انگیز دیزنی ممکن است تقریباً در آینده ای نزدیک در خانه خود تجربه کنید.

گالری – پنج راه برای بهبود دیزنی +: