بسته شدن ماه مارس ، تئاترهای AMC می گویند که در 20 آگوست دوباره سینماهای خود را بازگشایی خواهد کرد. برای تشویق مردم به بازگشت ، طبق CNN ، بزرگترین زنجیره تئاتر جهان در حال ارائه “فیلم در سال 2020 با قیمت 1920” – 15 سنت است. شما می توانید یک فیلم را ببینید. در طول همه گیر جهانی برای همان قیمت مردم در آخرین رنج جهانی پرداخت! چه معامله ای!

نرخ ویژه فقط در روز افتتاحیه خوب است ، اگرچه شما هنوز بلافاصله پس از آن قیمت کامل پرداخت نمی کنید:

پس از روز افتتاحیه ، بلیط ها همچنان با ارزان تر از حد معمول در دسترس هستند. بلیط های فیلم هایی مانند “آغاز” ، “پلنگ سیاه” ، “بازگشت به آینده” و “امپراتوری اعتصاب به عقب” 5 دلار قیمت خواهد داشت. AMC در حال بازگرداندن فیلم های قدیمی است از آنجا که گیشه های آمریکای شمالی اساساً در حالت ایستاده است و تعداد زیادی فیلم جدید امسال به دلیل شیوع آن به تعویق افتاده است.

این شرکت انتظار دارد دو سوم از 600 تئاتر آمریکایی خود را به موقع برای کریستوفر نولان باز کند تنت، که در حال حاضر قرار است در 3 سپتامبر در آمریکا افتتاح شود. البته ، از آن زمان تا الان خیلی تغییر می کند. اما این برنامه

مطلب پیشنهادی  Hasbro در حال ساخت بزرگترین اسباب بازی مردان X است

در مناطقی که تئاترها دستور می دهند توسط دولت های محلی بسته بمانند ، AMC آشکارا رعایت خواهد کرد ، بنابراین تئاتر محلی شما ممکن است هفته آینده یا حتی برای هفته ها یا ماه ها بازگشایی نشود. و حتی اگر تئاتر شما باشد میکند باز ، هنوز هم بحث با سیاستی وجود دارد که به مهمانان اجازه می دهد ماسک های خود را در تئاتر برای خوردن یا نوشیدن حذف کنند. صورتحسابهای پزشکی پس از آن می توانند نجومی باشند ، اما سلام: فیلم 15 سنت!

گالری – بهترین فیلمهای 2020 تاکنون: