این پایان جهان است که ما آن را می شناسیم. یا حداقل همانطور که استفان کینگ هنگام نوشتن رمان همه گیر خود در سال 1978 ، آن را می دانست غرفه. بیش از یک سال پیش ، CBS All Access اعلام کرد که سازگار است غرفه به یک مینی بار فروشی هنگامی که این سریال شروع به فیلمبرداری کرد ، به طرز عجیبی ، جهان شروع به مقابله با همه گیر جهانی خود کرد. در مورد زمان بندی صحبت کنید پیش از انتشار نمایش در اواخر سال جاری ، CBS All Access چند تصویر نگاه اول با آنها به اشتراک گذاشت Vanity Fair. و علاوه بر این که داستان در اواخر دهه 1970 رخ می دهد ، برخی از تصاویر از وضعیت فعلی جهان به چشم نمی خورند. همه هفت مورد زیر را بررسی کنید:

عکس ها ویوپه گلدبرگ را به عنوان مادر 108 ساله Abigail و الكساندر اسكارسگورد به عنوان پرچم شرور رندال نشان می دهند. این سریال قرار است در نقش ستارگان جیمز مارسدن ، اودسا یانگ و هدر گراهام بازی کند. بنیامین کاول و تیلور المر بعنوان نماینده خدمت می کنند غرفهبرنامه نویسان و جاش بوون (خطا در ستاره های ما) با کارگردانی قسمت اول اعتبار دارد.

مطلب پیشنهادی  "Fortnite" میزبان یک شب فیلم کریستوفر نولان-مضمون است

تفاوت عمده بین غرفه و وضعیت Covid-19 در زندگی واقعی ما این است که ویروس داستانی به طور ارگانیک متولد نشده است – این یک وسیله انسانی ساخته شده است. این البته باعث ایجاد درام در این سریال نیز می شود ، زیرا افراد مختلفی از اقشار مختلف زندگی برای مقابله با انسانیت خود می جنگند. چگونه می توانید خودتان و دیگران را اداره کنید ، زیرا جهان به طور کامل از بین می رود؟ همانطور که استفان کینگ بیان می کند: “من می خواستم در مورد شجاعت بنویسم. در بعضی مقاطع ، مردم باید موضع گیری کنند. “

این سریال نه قسمتی هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد. به دلیل نگرانی های کورو ویروس ، تولید مجبور شد چهار روز زود بسته شود ، اما CBS All Access همانطور که برنامه ریزی شده است ، با اولین نسخه خود ادامه می یابد. به نوعی ، چه موقع غرفه در نهایت می رسیم ، ما قبلاً آن را زندگی کرده ایم.

گالری – ترسناکترین فیلم های غیر ترسناک همه زمان ها: