بازگشت به آینده پاییز امسال شاهد معرفی 35مین سالگرد Blu-ray و جعبه 4K است. این شامل بسیاری از ویژگی های ویژه مجموعه قبلی است ، به علاوه موارد جدید مانند نوارهای استماع قبلی که قبلاً دیده نشده بود و برخی بازیگران مشهور را شامل می شود. در پاسخ به اخبار ، یکی از این بازیگران ، دو نفر و نصفیJon Cryer ، یک موضوع طولانی توییتر درباره اصلی منتشر کرد بازگشت به آینده فیلمنامه ای که او دهه ها پیش خوانده بود ، که بسیار متفاوت از نسخه نهایی بود – و مانند فیلم مشهور دیگری بسیار وحشتناک به نظر می رسد.

در اینجا موضوع Cryer از توییتر است که به گفته وی براساس فیلم نامه ای است که “قبلاً خوانده بود [his audition]” در این پیش نویس ، ماشین زمان یک DeLorean نبود. و ماده مخفی سفر زمان از یک ماده خاص به جای صاعقه ناشی می شد …

این مطمئناً برای هرکسی که دیده باشد چنین می کند ایندیانا جونز و پادشاهی جمجمه کریستال، که با دنباله ای باز می شود که ایندی در دهه 50 به طور تصادفی در آزمایش هسته ای گیر می کند و با پنهان کردن در یخچال فریزر سرب در آخرین لحظه از عذاب خاصی جان سالم به در می برد:

فراخوان کرایر از این فیلمنامه 35 ساله چشمگیر است ، اگرچه او چند جزئیات جزئی را اشتباه گرفت. مارتي پس از از دست دادن تصادف كك ، يخچال خود در يخچال پنهان نشد بود ماشین زمان. Doc (در پیش نویس های اولیه “پروفسور براون” نامیده می شود) لیزر دستگاه زمان را در بالای یخچال می سازد:

مطابق پیش نویس اولیه موجود در اینترنت ، ماری به طور تصادفی بطری های مهم کوک را هم نمی اندازد. او آن را در پشت ژاکت که فراموش می کند کامیون پروفسور براون است پشت سر می گذارد.

مطلب پیشنهادی  دیوید پروس ، بازیگر نقش دارت ویدر ، در 85 سالگی درگذشت

مخرج مشترک بین بازگشت به آینده و پادشاهی جمجمه کریستال استیون اسپیلبرگ است که اولی را تولید کرده و دومی را کارگردانی کرده است ، و واضح است که یخچال و فریزر یخچال را دوست دارد حتی اگر از بین برود BTTF. (طبق افسانه ، بازگشت به آیندهتولیدکنندگان نگران بودند که بچه ها ممکن است سعی کنند Marty را کپی کرده و خود را در یخچال و فریزر خود قفل کنند ، تا این ایده از بین برود.)

حتی پس از تعویض یخچال برای یک DeLorean ، ایده استفاده از آزمایش بمب هسته ای به عنوان پیشرانه ای که مارت را به آینده باز می گرداند برای مدتی در فیلمنامه باقی ماند ، همانطور که از این سکانس داستانی داستانی که به تصویر کشیده شده توسط اندرو پروبرت است ، نشان می دهد. مارتي دستگاه مستقيم را مستقيماً در حال انفجار هسته اي مي برد:

سرانجام آزمایش هسته ای کاملاً از بین رفت و ایندیانا جونز به جای آن ، یخچال را خنثی کرد بازگشت به آینده با توجه به چگونگی پادشاهی جمجمه کریستال دریافت شد ، با تبدیل شدن به یخچال و فریزر تبدیل شدن به معادل کوتاه مدرن “پریدن کوسه” ، این یک تغییر خوشحالی بود. اگر یخچال مانده بود بازگشت به آیندهآیا مردم آن را رد می کردند؟ آیا این به معنای عاقبت نیست؟ آیا این به معنای هیچ 35 سالگرد تنظیم Blu-ray نیست؟ و پس از آن هیچ جنی کرایر توئیت در مورد فیلمنامه در سال 2020 را نمی کند؟ وای ، این همه چیز بسیار سنگین می شود ، استاد.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم علمی تخیلی همیشه: