NBA آماده است تا برای اولین بار فصل خود را از تاریخ 11 مارس از سر بگیرد ، وقتی لیگ به دنبال کشف مرکز مثبت یوتا جاز ، رودی گبرت ، تست مثبت کروناویروس را از سر گرفت. انتظار می رود این فصل از 31 ژوئیه آغاز شود و تمام بازی ها در – و همه تیم های مستقر در – مجتمع گسترده والت دیسنی جهان در اورلاندو ، فلوریدا برگزار شود.

هنوز تدارکات انتقال کل لیگ حرفه ای ورزشی به یک پارک موضوعی و دارایی اطراف آن در دست تهیه است و روزانه توسط رسانه های ورزشی گزارش می شود. این شامل آنچه دنیای دیزنی است هتل ها تیم ها در (Grand Destino ، Grand Floridian ، و Club Yacht) اقامت خواهند داشت و مواردی مانند این که چه کسی مجاز به چه مناطقی است و چه موقع ، به منظور حفظ خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus در کمترین حد ممکن قرار می گیرد.

در یک موضوع طولانی توییتر درباره اقدامات احتیاطی و آماده سازی در حال حاضر در اورلاندو ، یاهو! کیت اسمیت ورزشی این نکته جالب را کنار گذاشت: به گفته منابع وی در دنیای والت دیسنی ، این نکته در نظر گرفته شده است که چه نوع سرگرمی را می توان برای بازیکنان NBA و خانواده هایشان در زمان قطع زندگی بین بازی ها و تمرین ها ارائه داد (به یاد داشته باشید که آنها هستند. قرار نیست به هر جایی برود تا کسی با شخصی که آلوده است تماس نگیرد). این گزینه های سرگرمی ظاهرا شامل فیلم های دیزنی است. اسمیت می نویسد: “این احتمالاً شامل فیلمهایی است که برای عموم مردم منتشر نشده است.” عنکبوت.

مطلب پیشنهادی  "Witcher" در حال گرفتن یک سری Prequel در Netflix است

عنکبوت قرار بود در تاریخ اول ماه مه سال 2020 در سینماها اکران شود ، سپس توسط همه گیر کروناویروس تا 6 نوامبر سال 2020 مورد ضرب و شتم قرار گرفت. ، منتظر بازگشایی تئاترها هستیم. بسیاری از هواداران مارول احتمالاً در حال حاضر نسبت به کارمندان NBA بسیار حسادت دارند – اگر تمام تلاش خود را انجام دهند تا بفهمند چگونه می توانند در Orlando برای یک لیگ حرفه ای کار کنند تا بتوانند در یک نمایش قرار بگیرند.

گالری – عجیب ترین محصولات مارول که می توانید خریداری کنید: