بازیگران و فیلمنامه نویس اصلی فیلم ترسناک نمادین 1996 جیغ بزن در حال پیوند این هفته برای یک تجدید دیدار مجازی هستند. شبیه به اجناس گردهمایی دیجیتال که از زمان شروع همه گیر شدن اتفاق افتاده است ، جیغ بزن تجدید دیدار در یک بستر گپ ویدیویی مانند بزرگنمایی اتفاق می افتد.

مطابق با تنوع، این رویداد خیرخواهانه با حضور اسکیت اولریش ، نوه کمپبل ، دیوید آرکت ، متیو لیلارد ، رز مک گوان ، جیمی کندی و نویسنده کوین ویلیامسون برگزار می شود. جنل رایلی از تنوع این رویداد را تعدیل می کند ، اما بینندگان توصیه می شوند سوالات خود را به صورت زنده ارسال کنند.

این رویداد سه موسسه خیریه مختلف به نفع خود خواهد بود: ائتلاف ملی سرطان پستان (NBCC) ، من یک بنیاد رویایی دارم Los Los Aneles و مرکز زنان شرق لس آنجلس. این دیدار نه تنها باعث افزایش آگاهی برای این سازمان ها می شود ، بلکه طرفداران این فرصت را خواهند داشت که پول اهدا کنند.

مطلب پیشنهادی  مهمترین صحنه در تاریخ پیکسار

به کارگردانی وس کریون ، جیغ بزن با انتشار آن موفقیت مهمی و گیشه ای بود. اعتبار این فیلم احیای سبک اسلشر در دهه 1990 است و به دلیل براندازی کلیشه های فیلم ترسناک مورد ستایش قرار گرفته است. بسیاری از اعضای جیغ بزنگروه بازیگران در حرفه بازیگری موفق بوده اند و به میراث فیلم کمک می کنند.

Craven اولین موفقیت خود را با دنبال کرد جیغ 2 ، که به همان اندازه مورد استقبال منتقدان و مخاطبان قرار گرفت. بقیه ی جیغ بزن دنباله؟ نه خیلی جیغ 5 در حال حاضر در حال توسعه است ، کمپبل قرار است بار دیگر در نقش سیدنی پرسکوت بازی کند.

جیغ بزن تجدید دیدار مجازی شنبه 14 نوامبر ساعت 6 بعدازظهر ET / 3 بعد از ظهر PT از طریق Looped Live انجام می شود.

گالری – فیلم های ترسناک خنده دار ناخواسته: