انتقام جویان دوباره جمع می شوند: در 20 اکتبر – فردا شب – شش نفر از بزرگترین بازیگران مارول برای جمع آوری کمک های مالی جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، دور هم جمع می شوند.

ستاره های MCU دون چیدل ، کریس ایوانز ، اسکارلت جوهانسون ، پاول راد ، مارک روفالو و زو سالدانا به طور مجازی در کنار مجریان جو و آنتونی روسو ، مدیران Avengers: Infinity War و انتقام جویان: بازی آخر، برای پرسش و پاسخ بازیگران و بازی چیزهای بی اهمیت. قرار است كاملا هریس ، نامزد معاون ریاست جمهوری نیز حضور یابد. این رویداد در ساعت 6:45 بعدازظهر شروع می شود.

در پست اینستاگرامی خود که این رویداد را اعلام می کرد ، روسیوس قول داد که این شب “داستان های جدید زیادی در پشت صحنه” به نمایش می گذارد ، بنابراین اگر یک خبر کوچک (خوب ، داستان های جالب که 1-2 سال پیش اتفاق افتاده است) تعجب نکنید از شب بیرون می آید انتقام جویان فقط آخرین بازیگرانی هستند که در این فصل انتخابات این نوع جمع آوری کمک مالی را انجام داده اند. هفته گذشته راب راینر و اعضای Spinal Tap برای جمع آوری پول برای حزب دموکرات پنسیلوانیا با هم ظاهر شدند. حال اگر Spinal Tap به هم پیوستن انتقام جویان سقوط کند و “استون هنج” را بازی کند در حالی که کریس ایوانز در اطراف یک استون هنج کوچک می رقصد ، این واقعا چیزی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  تریلر HBO Max اولین فیلم 'Space Jam 2' را نشان می دهد

برای ورود به این کار لازم نیست پول تونی استارک داشته باشید. کمک مالی به هر میزان به شما امکان دسترسی به این رویداد را می دهد. می توانید اطلاعات بیشتر را در joebiden.com/avengers دریافت کنید.

گالری – هر فیلم جهان سینمایی مارول ، از بدترین به بهترین رتبه بندی شده است: